• Головна
  • Новостворена «Федерація футболу Житомирщина» офіційно зареєстрована і розпочинає свою діяльність
17:53, 13 лютого 2014 р.

Новостворена «Федерація футболу Житомирщина» офіційно зареєстрована і розпочинає свою діяльність

Громадська спілка «Федерація футболу Житомирщини», яка створена 8 лютого 2014 року за ініціативи футбольної громадської області, офіційно зареєстрована в міському управління юстиції.

12 лютого спілка отримала свідоцтво про реєстрацію за № 1415246 і розпочинає свою діяльність, спрямовану на консолідацію в єдину федерацію усіх зацікавлених у розвитку футболу.

Нагадаємо, що за ініціативи футбольних тренерів області, районних та міських федерацій футболу, які вже не перший рік потерпають від тривалих судових процесів щодо керівництва обласною футбольною федерацією та відсутності повноцінного розвитку футболу в області, 8 лютого 2014 року скликано І Установчу Конференцію Житомирської обласної спортивної громадської організації «Федерація футболу Житомирщини».

На запрошення ініціативної групи відгукнулися 24 міські та районні федерації футболу, Житомирська міська організація з розвитку міні-футболу (футзалу), усі 4 обласні організації фізкультурно-спортивних товариств, обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», регіональний центр «Інваспорт», асоціація футбольних арбітрів області, обласна організація ветеранів футболу, комітет фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України, інші обласні спортивні організації.

До участі у Конференції були запрошені і прибули Віце-президент Федерації футболу України Володимир Мариновський та голова комітету розвитку футболу в регіонах Федерації футболу України Ярослав Грисьо. На запрошення футбольної громади участь у Конференції взяли також заступники голови облдержадміністрації Олександр Никитюк, Ярослав Долгих, представники департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, які були обрані делегатами Конференції.

Рішення про створення нової обласної організації з розвитку футболу з офіційною назвою «Федерація футболу Житомирщини» (скорочено ФФЖ), до якої колективними членами увійшли 24 міські та районні федерації футболу, обласні центри та організації спортивних товариств, було прийнято одноголосно.

За пропозицією районних та міських федерацій футболу, підтриманою абсолютною більшістю - 91 делегатом, головою Федерації футболу Житомирщини обрано Олександра Андрійовича Никитюка.

Крім голови ФФЖ, до складу Виконавчого комітету новоствореної Федерації увійшли: Микола Тимошенко, Олександр Подгорчук, Володимир Зорнік, Костянтин Марчук, Володимир Арешонков, Руслан Павлюк, Юрій Романов, Раїса Гула, Юрій Опанащук, Наталія Калкан, Віктор Мирончук, Ігор Григорчук, Микола Подраний, Олександр Чорноморець, Віктор Таран, Сергій Сокальський, Віктор Кузьменко, Юрій Панасюк, Віктор Шиманський, Микола Сюсюра.

Обрано також склад Контрольно-дисциплінарного, Апеляційного комітетів, Ревізійної комісії Федерації, голів постійних комітетів Федерації.

Одразу після закінчення Установчої Конференції новообраний голова Федерації Олександр Никитюк провів першу нараду з членами Виконкому ФФЖ, доручивши у десятиденний термін, до найближчого засідання Виконкому підготувати усі регламентні документи та пропозиції щодо ефективної роботи Федерації, а також проект середньострокової Обласної програми розвитку футболу, яка включатиме усі напрямки розвитку виду спорту: від дитячого футболу до створення професійної футбольної команди. Окремим розділом Програми запропоновано визначити план поетапної реконструкції та будівництва в області футбольних полів і стадіонів з визначеними обсягами фінансування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
На Житомирщині розшукують безвісно зниклу 33-річну Тетяну Холодну
РОЗШУК
На Житомирщині чоловік випадково натрапив у полі на каску, під якою виявилися останки солдата Червоної армії, — ФОТО
ІПО ПОШУК
У Житомирі чоловік розрахувався карткою і витратив додаткові кошти — переплатив за пальне, бо підприємцю потрібно обслуговувати термінал
АЗС
Обласний центр крові інформує: на Житомирщині терміново потрібна донорська кров
ДОНОРСТВО
Оголошення
live comments feed...