• Головна
  • Несумлінні сільгоспвиробники могли завдати Житомирщині збитків на 2,5 мільйони гривень
13:18, 17 лютого 2014 р.

Несумлінні сільгоспвиробники могли завдати Житомирщині збитків на 2,5 мільйони гривень

У ході реалізації заходів із забезпечення продовольчої безпеки регіону співробітники Служби безпеки України попередили завдання збитків державі внаслідок невиконання окремими сільськогосподарськими товаровиробниками Житомирщини своїх зобов’язань за укладеними форвардними угодами.

Наприкінці зими минулого року ряд сільських господарств області уклали із Аграрним фондом угоди на умовах 50-відсоткового авансового платежу на поставку зернових врожаю 2013 року до державного інтервенційного фонду (призначений для забезпечення цінової стабільності на зерновому ринку нашої держави).

Втім, як встановили оперативники СБУ, окремі товаровиробники проігнорували виконання умов укладених угод, хоча отримані із державного бюджету авансові виплати за майбутню поставку зерна у розмірі 1,8 млн. гривень використали у повному обсязі.

Ненадходження зерна до державного інтервенційного фонду могло б призвести до неналежного формування державних стратегічних запасів зерна.

Завдяки своєчасним заходам, вжитим Управлінням СБУ спільно з Житомирським регіональним відділенням Аграрного фонду, наразі несумлінні сільгоспвиробники виконали свої зобов’язання по відношенню до державного інтервенційного фонду та здійснили поставки зерна на загальну вартість понад 2,5 млн. гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...