• Головна
  • Житомирських студентів-журналістів навчали, як «дожати» жертву під час інтерв'ю
15:36, 18 лютого 2014 р.

Житомирських студентів-журналістів навчали, як «дожати» жертву під час інтерв'ю

13 лютого в ННІ філології та журналістики відбулася зустріч «Як «дожати» жертву? Секрети успішного інтерв’ю» із журналістом, модератором на Міжнародному Форумі «Новомедіа» Зоєю Нікітюк.

Гостя розповіла про планування та успішне проведення інтерв’ю, основні напрямки діяльності Асоціації «Новомедіа» – всеукраїнської громадської журналістської організації. Зустріч організувала кафедра видавничої справи, редагування та основ журналістики для студентів спеціальності «Видавнича справа та редагування» та спеціалізації «Редагування освітніх видань».

Про це інформує прес-центр університету.

Асоціацію «Новомедіа» було засновано у 2004 році з ініціативи журналіста Руслана Кухарчука. Це – об’єднання журналістів та інших творчих працівників мас-медіа. Члени Асоціації працюють у світських та регіональних засобах масової інформації. Організація має представництва у більшості регіонів України, є тренінговим та консультаційним центром. Займається підготовкою та випуском навчальних матеріалів, проводить дискусійні клуби, допомагає професійно розвиватися студентам та журналістам-початківцям.

Лекція представника Асоціації Зої Нікітюк супроводжувалася комп’ютерними презентаціями. Одна з них присвячена Міжнародному Форуму «Новомедіа», головне завдання якого – нові медіа та вічні цінності. Форум «Новомедіа» – щорічна масштабна подія в Києві, яка згуртовує як вітчизняних, так і зарубіжних представників світських та релігійних засобів масової інформації. Програма Форуму включає: виставки та презентації, лекції передових експертів, майстер-класи практикуючих медіа-працівників, тематичні круглі столи і ток-шоу, ярмарку вакансій тощо.

Основна частина лекції була присвячена особливостям журналістського інтерв’ю. Розповідь була з елементами бесіди та супроводжувалася комп’ютерною презентацією. Крім цього, під час зустрічі було представлено видавничий проект Асоціації «Новомедіа» – навчальний посібник «Новий журналіст. Як оволодіти медіапрофесією». Книга вміщує вісімнадцять тем теоретичної та, головним чином, практичної інформації, досвід дев’яти авторів.

Під час зустрічі студенти та викладачі мали змогу поспілкуватися з представником журналістської організації «Новомедіа» Зоєю Нікітюк та дізнатися про основні напрямки діяльності Асоціації. Гостя поділилася власним журналістським досвідом, секретами підготовки та проведення успішного інтерв’ю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Не поладнали у батьківській хаті – за вбивство рідного брата на Житомирщині чоловік «відсидить» за ґратами 9 років
ПРОКУРАТУРА
Через 81 рік «повернувся» додому з війни: поховали воїна, останки якого знайшли пошуківці Житомирщини, — ФОТО
ІПО ПОШУК
Будівельні роботи сміттєпереробного заводу у Житомирі завершені вже на 90%, — ФОТО
СМІТТЄПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД
В аварії загинув начальник 2-го відділу Житомирського РТЦК та СП капітан Ночевчук Сергій
ДТП/АВАРІЯ
Оголошення
live comments feed...