• Головна
  • Рибоохоронний рейд пройшовся по водоймах Житомирщини
рейд
16:32, 18 лютого 2014 р.

Рибоохоронний рейд пройшовся по водоймах Житомирщини

рейд

Державними інспекторами Житомиррибоохорони спільно з працівниками УМВС України в Житомирській області при здійсненні контролю за додержанням вимог природоохоронного законодавства на підконтрольній території  15 лютого 2014 року на поверхневій водоймі в районі с. Вільськ Житомирського району  був затриманий гр. Петро В., який проводив незаконний лов водних біоресурсів – сіткою, застосування якої в у даний час і в цьому місці заборонено.

 Адміністративний матеріал передано до суду для притягнення громадянина Петра В. до відповідальності за ч. 4 ст. 85 КУпАП (санкція статті передбачає штраф від 340 до 680 грн. з конфіскацію знарядь лову).

 15 лютого 2014 року   державними інспекторами Житомиррибоохорони в ході  рибоохоронних заходів на р.Крошенка в районі м.Житомира о 13год.40хв.  спільно з працівниками УМВС України в Житомирській області було виявлено та затримано місцевого жителя Василя К., який здійснював незаконний вилов риби забороненими знаряддями лову – 17 «косинцями», виготовленими із сіткоснастевих матеріалів.

 Повідомляє управління рибоохорони в Житомирській області

 Внаслідок протиправних дій даною особою було виловлено водних біоресурсів - 10 екз. карася сріблястого загальною вагою 1,5 кг. Своїми протиправними діями він заподіяв шкоди рибним запасам України на суму 170 гривень.

 У відношенні зазначеного громадянина складено адміністративний матеріал на підставі ч.4 ст.85 КУпАП, вилучено знаряддя лову – «косинці» в кількості 17 шт.

 Адміністративний матеріал буде передано до Богунського райсуду м.Житомира.

 15 лютого, під час проведення рибоохоронного рейду, державними інспекторами Житомиррибоохорони спільно з працівниками УМВС України в Житомирській області  о 12 годині було затримано громадянина Миколу Ч., який вирішив цього дня зайнятися незаконним виловом риби у рибогосподарському водному об’єкті – поверхневій водоймі біля села Вільськ Житомирського району. Заборонений вилов риби даний громадянин здійснював за допомогою   сітки. 

Адміністративні матеріали  будуть передані  до  Богунського райсуду м.Житомира.

 15 лютого поточного року о 14год.05хв.  державними інспекторами Житомиррибооохорни спільно з працівниками УМВС України в Житомирській області було затримано громадян Володимира Д. та Миколу М., мешканців м. Житомира, які здійснювали вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову – 17 «косинцями», виготовленими із сіткоснастевих матеріалів, на поверхневій водоймі на р.Крошенка в районі м. Житомира.

 При затриманні виявлено та вилучено:  заборонене знаряддя лову – «Косинець» – 17 од., водні біоресурси – карась сріблястий – 10 екз., загальною вагою – 1,5 кг. Збиток, нанесений рибному господарству України становить 170 гривень.

 Адміністративні матеріали  будуть передані  до  Богунського райсуду м.Житомира.

 15 лютого державними інспекторами Житомиррибооохорни спільно з працівниками УМВС України в Житомирській області на поверхневій водоймі в р-ні с.Вільськ Житомирського району об 11год.55хв. був складений протокол про адміністративне правопорушення  за ст.85 ч.4 відносно мешканця м.Житомира гр-на Олександра М. за фактом незаконного вилову водних біосурсів із застосуванням забороненого знаряддя лову - сітки.

 У ході документування у правопорушника вилучено сітку з ліски.

 Адміністративні матеріали  буде передано до  Богунського райсуду м.Житомира.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...