• Головна
  • Житомирян закликають до спільної молитви за долю України
12:20, 19 лютого 2014 р.

Житомирян закликають до спільної молитви за долю України

В звязку з ситуацією, яка склалася в Україні. духовенство Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира закликає всіх кому не байдужа доля України до спільної молитви, яка звершується у соборі безперервно-цілодобово.

А також просить накласти на себе піст і молитву.

Читаємо «Отче наш…» і тоді молитва за домовленістю

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, Боже наш, Ти сказав пречистими устами Своїми: «Істинно кажу вам, коли двоє на землі за згодою в молитві будуть просити про всяку річ, отримаєте від Отця Мого що є на небесах: де двоє або троє зібралися в ім'я Моє, там і Я є посеред них.» Не проминуть даремно слова Твої, Господи, милосердя Твоє безмежне і чоловіколюбству Твоєму не має кінця. Цього ради молимо Тебе, зглянься на нас людей України, Чоловіколюбний Господи і не карай нас гнівом Твоїм за наші гріхи вільні і невільні, за нашу національну несвідомість і протистояння, за гордість і нетерпимість один до одного. Але Ти, Боже наш, бачиш і навернення до Тебе народу нашого, його віру і жертовність.

Господи Боже, Ти керуєш народами і кожною людиною, ти даєш владу і відбираєш її, надихни нашу владу, щоб вона служила тим, хто обрав її, а не своїм інтересам, або невеликій частині суспільства. Навчи людей, особливо тих, що називають себе християнами, не продавати свою совість ні дешево, ні дорого, бо вона буде потрібна їм у житті.

Господи Ісусе Христе, Ти сказав: «Без мене не можете робити нічого». Допоможи нам знайти примирення між протидіючими силами. Пошли в наші серця любов один до одного, мир і злагоду – благає Тебе Церква Твоя.

Владико Многомилостивий, охорони нашу Українську державу від тих, хто зазіхає на її незалежність, як Ти завжди оберігав християнські держави.

Зглянся Господи, на нас грішних, що погодилися просити Тебе, виконай наше прохання. Але не як ми цього хочемо, тільки як Ти. Нехай на все буде Воля, Твоя Свята на віки віків. Амінь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...