15:50, 25 лютого 2014 р.
У Бердичеві ледь не загинула жінка через пристрасть посидіти при свічках
24 лютого о 12:30 на пункт зв’язку 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бердичів надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку, що знаходиться в районному центрі.
До служби порятунку «101» зателефонували сусіди, які проживають навпроти. Вони побачили дим із сусіднього житла про що негайно сповістили рятувальників.
Прибулі вогнеборці провели розвідку і виявили осередок загоряння в одній із кімнат помешкання. Там же перебувала і 51-річна власниця. Рятувальники негайно допомогли їй залишити оселю та передали постраждалу до рук медиків.
Як повідомили в У ДСНС у Житомирській області, з’ясувалося, що жінка запалила свічку і поставила її на журнальному столику. Вдома вона була одна. Випустивши із поля зору свічу, господиня не одразу помітила, що загорілися книги на столику. Як наслідок, власницю з діагнозом: отруєння продуктами горіння госпіталізовано до реанімаційного відділення міської Бердичівської лікарні.
Завдяки оперативним діям бійців ДСНС о 12:42 займання було локалізовано, а о 12:55 – повністю ліквідовано. Внаслідок загоряння вогнем знищено меблі та пошкоджено оздоблення кімнати на площі 1 кв. м. Збиток та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюються.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:38
21 січня
ТОП новини
Оголошення
10:36, 16 січня
10:44, 20 січня
17:31, 24 січня
10:44, 20 січня
10:44, 20 січня
live comments feed...