• Головна
  • У Житомирі вровели краєзнавчу мандрівку «Літературно-мистецькими місцями Житомира»
11:32, 27 лютого 2014 р.

У Житомирі вровели краєзнавчу мандрівку «Літературно-мистецькими місцями Житомира»

Чимало є цікавих фактів багатовікової історії міста Житомира, про які почули вперше, запрошені на краєзнавчу мандрівку «Літературно-мистецькими місцями Житомира» студенти агротехнологічного коледжу.

Зустріч відбулася 25 лютого і була присвячена 155-річчю від дня народження Шолома-Алейхема, видатного єврейського письменника та 120-річчю від дня народження А.П. Штеренберга,фотожурналіста.

Шолом-Алейхем – непересічна постать в світовій літературі. Його діяльність тісно пов‘язана з Житомирським краєм. Творчість талановитого письменника надихала великих діячів культури різних епох. Серед його шанувальників Марк Шагал, Юрій Леонтьєв, Богдан Ступка. «Тевьє-молочар» -визитівка автора, яка стала джерелом до створення відомого мюзиклу «Скрипаль на даху», фільму «Шолом-Алейхем. Сміх у темряві».

Штеренберг був піонером фотомистецтва. Він створив з фотознімків галерею своїх сучасників, зафіксував цілу епоху, виховав своїх послідовників. Його роботи належать до класики фотомистецтва: знімки поета В.Маяковського, режисера С.Езенштейна, акторки Р.Зеленої, письменника А.Барбюса.

Все своє життя був в епіцентрі подій, відчував життя на дотик і смак. Завдяки настирливості, працелюбству став першокласним фотомайстром.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #Штеренберг #Шолом-Алейхем #краєзнавча мандрівка #агроекологічний коледж
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...