У Житомирі створили люстраційну комісію

ДемАльянс пріоритетним завданням вважає проведення люстраційних процесів аби в майбутньому не допустити дискредитованих чиновників до влади. З цією метою в Житомирі 4 березня в прес-центрі ОДА було створено люстраційний комітет ініціатором якого був демальянс.

“Дуже добре, що значна частина активних житомирян відгукнулась на нашу ініціативу і готова контролювати чиновників. Саме від цього громадського контролю залежить чи використаємо ми свій шанс на зміну системи. Процес люстрації є ключовим етапом на цьому шляху”, - коментує гоова обласної організації партії Демократичний Альянс Дмитро ТКАЧУК.

Під час обговорення було створено одинадцять основних комітетів. Серед яких спільним рішенням було проголошено пріоритетним силовий. На обговорення зібралися люди з різних галузей знань, тому кожен мав змогу долучитися до того люстраційного комітету, де його знання будуть найефективніші.

“Наразі перелік комітетів вже сформовано, але їх склад є відкритим для бажаючих долучитись. Закликаємо житомирян активніше включатися в роботу люстраційної комісії, як в якості члена комітету так і висвітлючи інформацію про потенційних субєктів люстрації ”, - повідомляє Дмитро ТКАЧУК.

Загалом люстраційний комітет буде працювати кожного дня. Тому кожний, хто хоче долучитися до роботи або ж має кандидатуру для люстрації може звертатися в 111 кабінет Житомирської ОДА з 9:00 до 13:00 години включно.

Житомир люстраційна комісія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі