фото
09:21, 6 березня 2014 р.
У Житомирській тюрмі вперше в Україні «довічники» здобули вищу освіту, перебуваючи за гратами
фото
5 березня у Житомирській установі виконання покарань (№8) двоє засуджених до довічного позбавлення волі, які упродовж чотирьох років за дистанційною формою навчались у Житомирському інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом (МАУП) за спеціальністю «Управління персоналом та економіка праці», приступили до здачі комплексних кваліфікаційних іспитів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.
До іспитів засуджені готувалися ретельно, адже це «останній рубіж» перед отриманням заповітного диплому. Якість їх знань перевіряла екзаменаційна комісія на чолі з директором Житомирського інституту МАУП кандидатом педагогічних наук, доктором наук в галузі соціології Тамарою Семенюк. На екзамені також був присутній заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області полковник внутрішньої служби Анатолій Бобриньов.
Засуджені успішно склали комплексний іспит, продемонструвавши при цьому екзаменаційній комісії достатній рівень здобутих упродовж років знань. Після іспиту вони отримали консультації від викладачів МАУП та адміністрації Житомирської УВП-8 щодо продовження навчання в інституті для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста або магістра.
«У вересні 2009 року тоді що управлінням Державного департаменту України з питань виконання покарань у Житомирській області та Житомирським інститутом МАУП було укладено угоду про співробітництво, якою було охоплено декілька важливих напрямків співпраці, в першу чергу надання платних освітніх послуг із здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр особам, позбавлених волі за вироком суду, які відбувають покарання в установах нашої області, – зазначив Анатолій Бобриньов, – відповідна інформація була доведена засудженим в усіх наших установах і досить дивно було на початку те, що декілька засуджених до довічного позбавлення волі також виявили бажання отримати вищу освіту. Однак відповідно до Кримінально-виконавчого кодексу України вони мають таке право, а тому, після надання ними відповідних документів, вони були зараховані до інституту і чотири роки дистанційно вчились у ньому».
«Наш навчальний заклад першим серед усіх «вишів» України почав здійснювати навчання такої категорії осіб, як засуджені до довічного позбавлення волі, – відмітила Тамара Семенюк, – і ось тепер ми прийняли у них останній іспит і вже у квітні цього року ми також першими в Україні будемо урочисто вручати їм дипломи державного зразка про здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра».
Сьогодні Житомирський інститут МАУП – це вищий навчальний заклад, який веде підготовку бакалаврів, спеціалістів та магістрів на денній та заочній формах навчання за п'ятьма напрямами: Менеджмент, Психологія, Право, Соціологія, Економіка та підприємництво.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:17
Вчора
Дрес-код для хвостиків: Як привчити собаку чи кота до одягу
Новини компаній
13:00
Вчора
15:00
9 грудня
Як заспокоїтись в стресовій ситуації: 5 швидких методів
Новини компаній
12:26
9 грудня
ТОП новини
Оголошення
16:53, 2 грудня
16:53, 2 грудня
18:52, Вчора
18:52, Вчора
16:53, 2 грудня
live comments feed...