• Головна
  • У Житомирі за заявою громадського активіста розпочато розслідування організації грального бізнесу
09:05, 7 березня 2014 р.

У Житомирі за заявою громадського активіста розпочато розслідування організації грального бізнесу

До прокуратури області звернувся громадський активіст із заявою про те, що ним виявлено низку приміщень, у яких встановлено гральні автомати.

Відомості про правопорушення міським відділом УМВС України в області 4 березня внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) КК України.

У ході досудового розслідування виявлено та вилучено 14 електронних терміналів, вирішується питання щодо призначення необхідних експертиз.

Проводяться слідчі дії щодо встановлення власників терміналів, а також інших можливих місць організації грального бізнесу у місті.

Наразі триває досудове розслідування, процесуальне керівництво у якому здійснює прокуратура м. Житомира.

Прокуратура області звертається до громадськості і надалі проявляти активність та повідомляти про факти правопорушень і в інших сферах життєдіяльності суспільства.

Як повыдомляв 0412, житомирські активісти взялися за викорінення корупції. За їхніми словами, у місті уже виявлено близько тридцяти точок, де встановлені гральні автомати під виглядом «державних лотерей».

#Житомир #гральний бізнес #активісти #Житній ринок #міліція #прокуратура
Оголошення
live comments feed...