На Житомирщині буде проведено реформування аграрного сектору

6 березня відбулася зустріч голови облдержадміністрації Сидора Кізіна з керівниками обласних служб системи агропромислового комплексу.

Сидір Кізін поділився своїми думками відносно реформ, які належить зробити в аграрному напрямку, представив своє бачення подальшої роботи.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Так, очільник області повідомив, зокрема, що Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета свого часу був автором економічних перетворень у Малайзії, що привели до повної відсутності корупції у країні, легкого ведення бізнесу – для реєстрації підприємець витрачає одну годину.

Саме ці завдання – спрощення процедури ліцензування, обмеження кількості і спрощення дозвільних документів, а також посилення відповідальності кожного керівника – стоять перед економікою України.

«Звичайно, ми звикли до певних стереотипів, але ми не будемо гратися в популізм, - заявив Сидір Кізін. - Я готовий наразитися на спротив, нерозуміння людей, які звикли працювати за сталими схемами. Але враховуючи те, що країна знаходиться на межі банкрутства, пам’ятаючи про людей, що віддали своє життя заради змін у країні, ми не маємо права не виправдати довіру і сподівання людей».

Враховуючи сільськогосподарський потенціал області, особливий розрахунок припадає саме на аграріїв. Сидір Кізін бачить головне в діяльності обласних аграрних служб у відмові від надмірного втручання державних органів у роботу сільськогосподарських працівників. Особливих сподівань на фінансування програм у цій галузі немає через відсутність коштів.

Щодо кадрів Сидір Кізін зауважив: «Нам потрібні керівники, які не скомпроментували себе в очах громадськості. Команда, що прийшла, буде покладатися на професіоналів своєї справи».

Заступник голови облдержадміністрації Микола Дейсан ознайомив очільника області з керівниками державних і недержавних структур, які опікуються проблемами агропромислового комплексу області, зазначивши, що це в основному авторитетні люди з досвідом роботи, зі знінням справи. Він також окреслив основні проблеми, з якими стикаються працівники аграрного сектору, серед яких незаконне використання земель, недосконалість чинного законодавства в частині аграрних питань тощо.

Підсумовуючи зустріч, Сидір Кізін наголосив на важливості побудови подальшої роботи з урахуванням нового бачення: «Ми маємо бути ініціатором, локомотивом перетворень. У нас, на місцях, більш короткий, у порівнянні з міністерствами, шлях до аграріїв».

Обмеження втручання у спосіб господарювання, де це можливо, і ініціативи стосовно внесення змін у законодавство, де це потрібно, - основні вимоги, висловлені під час зустрічі.

DSC_0047047DSC_0048048DSC_0052052DSC_0057057

Житомирщина ОДА Сидор Кізін аграрії АПК реформи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі