• Головна
  • На оздоровлення дітей з міського бюджету Житомира виділено півмільйона гривень
15:26, 11 квітня 2011 р.

На оздоровлення дітей з міського бюджету Житомира виділено півмільйона гривень

Більше півмільйона гривень виділено з міського бюджету Житомира на реалізацію Комплексної програми оздоровлення дітей на 2011-2012 роки. Понад 200 тисяч з цих коштів спрямують на так звані «відпочинкові зміни» – з оздоровленням дітей в пришкільних таборах, решту буде розподілено між управліннями освіти, охорони здоров'я, сім'ї, молоді та спорту і службою дітей для оплати послуг в стаціонарних оздоровчих таборах. «Цьогоріч ми рекомендуємо таборам організовувати не три, а чотири зміни, щоб можна було оздоровити якомога більше дітей», - каже начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськради Олена Сарно:

«Органам виконавчої влади та місцевого самоврядування в цьому році рекомендується оздоровити 55% дітей шкільного віку. Насьогодні в програмі є показники – це 17353 школяра, з них ми плануємо оздоровити 13870. Оздоровча зміна в стаціонарних оздоровчих таборах повинна тривати не менше 21 дня, відпочинкова – не може бути меншою 14 днів»

За словами Олени Сарно, на сьогодні перевірку мережі таборів вже розпочали санепідемстанції. Паралельно з цим перевіряються і норми харчування аби організувати дітям не лише цікавий, а й безпечний відпочинок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...