• Головна
  • Житомирська кондитерська фабрика - одна з лідерів на кондитерському ринку України
Реклама
12:47, 7 березня 2014 р.

Житомирська кондитерська фабрика - одна з лідерів на кондитерському ринку України

Реклама

У сьогоднішній ситуації в країні, яка безумовно впливає на кожного, важливим завданням підприємств є збереження стабільності та робочих місць своїх співробітників.

Житомирська кондитерська фабрика, одна з лідерів на кондитерському ринку України, пройшла довгий та тернистий шлях у напрямку розвитку та налагодженого функціонування. Свідком цього був трудовий колектив підприємства, який як ніхто інший знає, відчув на собі та пережив різні періоди з її життя: пограбування іноземними інвесторами, вимивання грошей, розкрадання та, нарешті, довгоочікуваний розвиток та стабільність.

Незважаючи на економічну кризу, внутрішню політичну ситуацію та тиск з боку інших країн на Україну, підприємство змогло побороти всі негаразди та зберегти темпи зростання на ринку і прихильність споживачів.

Але, як відомо, будь-який успіх одних приводить до заздрощів інших, тому фабриці та її трудовому колективу знову загрожує хвиля втручань з боку невдоволених сторін у нормальну повсякденну роботу, що приносить стабільний дохід. І вкотре, компанія «Дельта Кепітал С. А.», яка програла понад 50 справ по «Житомирських Ласощах», користуючись політичною нестабільністю в країні, розпалюючи національну ворожнечу, намагається завадити нормальній роботі фабрики. Влада змінюється, методи – ні.

Після викриття псевдоінвесторів, які роками використовували непрозорі схеми для присвоєння прибутків та проводили емісії акцій, зараз на житомирському підприємстві проводиться значна модернізація, встановлюються нові лінії провідних виробників світу, продукція фабрики виходить на нові ринки збуту. Такі успіхи також можуть спонукати конкурентів до дії. У будь-якому випадку трудовий колектив підприємства остерігається, що ці дії позбавлять їх стабільності, заробітної платні та соціальних гарантій.

Події останніх місяців показують, що народ України за єдність країни, її розвиток та, безсумнівно, за зміни, що приведуть до довгоочікуваної стабільності та забезпечать гідний рівень життя кожного українця. Ці зміни в першу чергу мають стосуватись філософії влади, саме тому вони мають знайти своє відображення і втілення по всій державній вертикалі, а також стратегій ведення бізнесу в Україні. Нова влада зобов’язана удосконалити закони щодо іноземних інвесторів та контролювати чи справді ці інвестори здійснюють реальні капіталовкладення в українські підприємства і чи дійсно вони приносять користь економіці країни.

Головним завданням соціальної відповідальності бізнесу є добробут його колективу, саме зараз, коли ситуація в Україні така хитка, ми всі повинні бути дуже обачними та запобігати будь-яким проявам протизаконних махінацій, провокацій, та спробам дестабілізації ситуації.

Україна буде сильною, завдяки громадській свідомості, а також прибутковим підприємствам - таких як житомирська кондитерська фабрика. Адже існує вольова позиція розвиватися, є сили та прагнення боротися та перемагати.

#Житомир #ЖЛ #Житомирська кондитерська фабрика #Соціальна відповідальність бізнесу
Оголошення
live comments feed...