Керівництво Житомирської обласної влади звернулись до російської чиновниці Матвієнко

Керівники Житомирської обласної ради та обласної державної адміністарції Віталій Француз та Сидір Кізін звернулися до голови Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації Матвієнко.

Пані Валентино! Ви одна з найвпливовіших жінок Російської Федерації, яка народилися в Україні. Нас непокоять Ваші заяви щодо від'єднання Криму від нашої незалежної суверенної держави України, Ваша байдужість та зверхність щодо можливої загрози початку війни.

Нелегітимна влада в Криму не може приймати геополітичні рішення, які стосуються навіть не лише двох країн.

Ми просимо Вас тверезо оцінювати ситуацію, і усвідомлювати, що такі заклики можуть розв'язати конфлікт між багатьма народами і призвести до братовбивчої війни. Сьогодні вже рідні і близькі, які опинилися у пастці політичних інтриг, не розуміють та не чують одне одного.

Замість того, аби втрутитися в ситуацію, засудити агресію з боку Росії,  фабрикацію та пропаганду в російських ЗМІ, Ви, українка, підкидаєте коктейль молотова у вже палаюче вогнище конфлікту між Росією та Україною.

Україна, зокрема Житомирщина, не раз гостинно приймали Вас на нашій благословенній землі, і Ви добре знаєте, як для нас важлива єдність та свобода.

Особливо показовим є те, що у дні, коли Україна відзначає200-річчя від Дня народження Великого Сина українського народу Тараса Шевченка, який просив Бога про вільне життя України, нашій державі доводиться готуватися до найстрашнішого.

Ми закликаємо Вас, пригадати місце де Ви народилися, усвідомити жахіття і наслідки воєн, оцінити ситуацію об 'єктивно та не допустити ескалації конфлікту між Україною та Росією.

Житомир Сидор Кізін Віталій Француз звернення Валентина Матвієнко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі