Житомирщина вшанувала пам’ять Великого Кобзаря

9 березня українці всього світу відзначають 200-літній ювілей від дня народження поета, художника, мислителя, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. У Житомирі урочистою ходою до пам’ятника Великому Кобзарю пройшли голова облдержадміністрації Сидір Кізін, голова обласної ради Віталій Француз, народний депутат України Геннадій Зубко, керівники міста, представники громадськості, духовенства, інтелігенція, молодь.

Біля пам’ятника Тарасу Шевченку звучали твори поета у виконанні фольклорного ансамблю національного обряду «Родослав». Колектив Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. І.Кочерги представив літературно-музичну композицію, яка перенесла присутніх у часи Шевченка. «Була у нього незвичайна доля – та доля Україною була» - ці слова характеризують життєве кредо поета, за що українці безмежно вдячні пророку нації: «Низький уклін тобі за Україну, хай твою душу Бог благословить».

Оцінюючи роль Тараса Шевченка для українського народу, голова облдержадміністрації Сидір Кізін сказав: «Він дав нам дороговкази, з його словом ми продовжуємо боротьбу за народну волю, за свою Батьківщину».

За словами очільника області, попереду велика робота щодо оновлення Житомирщини. Гідним вшануванням пам’яті Кобзаря, втіленням його ідей у наше життя стануть зміни, які належить здійснити у різних сферах. На державні посади мають прийти люди, які викликають довіру у громадськості та мають практичний професійний досвід.

«Окрім внутрішніх проблем, ми маємо сьогодні зовнішню загрозу. Але якщо ми згуртуємося, якщо ми будемо так любити Україну, як хотів цього Шевченко, у нас буде не тільки незалежна, а й багата держава, у якій люди почуватимуть себе безпечно і захищено», - так вважає голова обласної ради Віталій Француз.

Наша держава незалежна. Кожен, хто хоче вплинути на її долю всупереч думці народу, буде подоланий, переможений. Тривожні події, провокації, що відбуваються зараз, тільки згуртовують український народ. Потрібно встановити владу народу в Україні, і це буде достойним втіленням мрій і сподівань Великого Кобзаря.

Житомирщина вшанувала пам’ять Великого Кобзаря, фото-1 Житомирщина вшанувала пам’ять Великого Кобзаря, фото-2 Житомирщина вшанувала пам’ять Великого Кобзаря, фото-3 Житомирщина вшанувала пам’ять Великого Кобзаря, фото-4 Житомирщина вшанувала пам’ять Великого Кобзаря, фото-5 Житомирщина вшанувала пам’ять Великого Кобзаря, фото-6 Житомирщина вшанувала пам’ять Великого Кобзаря, фото-7
Житомир Тарас Шевченко Кізін Француз 9 березня вшанування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі