• Головна
  • Житомирські депутати голосували поіменно
13:06, 12 березня 2014 р.

Житомирські депутати голосували поіменно

На 22 сесії Житомирської обласної ради депутатський корпус прийняв два важливих рішення стосовно відкритості в своїй роботі. Відтепер в обласній раді всі рішення будуть прийматися відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, встановлених законом, для яких обов’язково проводиться таємне голосування.

Також депутати внесли зміни до статті 53 Регламенту роботи обласної ради, які унеможливлюють переголосування одного і того ж питання під час одного сесійного засідання. Практика проштовхування сумнівних рішень відійшла у минуле.

Автором та ініціатором прийняття обох рішень виступив заступник голови Житомирської обласної ради, екс-голова постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування Руслан Годований. «Сьогодні обласна рада зробила суттєвий крок на демократизацію своєї роботи. Відтепер жителі області можуть бачити, як і хто голосував за те чи інше рішення. Більше депутати не зможуть ховатися за кнопками, а відповідатимуть перед виборцями за кожний свій голос», – прокоментував Руслан Годований.

#Житомир #облрада #Віталій Француз #звернення #голова облради #сесія,
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
МІТИНГ На Житомирщині протестували проти головного лікаря місцевої лікарні
ДОПОМОГА До дитячого будинку-інтернату на Житомирщині перевели дівчинку, яка опинилася в складних життєвих обставинах
НЕДОБУДОВА Без сліз не глянеш: закинута недобудова на Житомирщині, що могла б стати потужним спортивним комплексом, — ФОТО
Сергій Крижановський: Я люблю процес, знаходитися у цьому процесі, взаємодіяти з людьми, з якими ми на одній хвилі
Оголошення
live comments feed...