• Головна
  • Митники цілодобово на захисті національного товаровиробника
17:15, 12 квітня 2011 р.

Митники цілодобово на захисті національного товаровиробника

Житомирська митниця констатує збільшення обсягів увезення на митну територію України продуктів харчування з Республіки Білорусь.
Це обумовлено різницею вартості окремих продуктів харчування в Р.Білорусь та Україні, при цьому почастішали випадки ввезення продуктів громадянами Р. Білорусь та України з порушенням митних правил для того, щоб відчужити на ринках м. Житомира та інших міст області.

Так, тільки за останній тиждень, а саме 05.04.11 працівниками митниці призупинено дві спроби ввезення в Україну потягом № 19 міжнародного сполучення „Санкт-Петербург - Одеса” без декларування двома фізичними особами масла „Крестьянского” вершкового виробництва Р.Білорусь у кількості 320 пачок та 120 пудингів сиркових на загальну суму 5100 гривень. У відношенні вказаних осіб порушено справи про порушення митних правил за ст. 340 Митного кодексу України, а продукти харчування вилучено.

Працівниками митниці переміщення зазначених громадян було невідкладно поставлено на контроль, однак ці дві особи, вибравши інший спосіб скоєння правопорушення, надіючись на безкарність своїх дій та на неуважність проведення митниками митного контролю, 06.04.11 вже використовуючи автомобільний транспорт, повторно через автомобільний пункт пропуску Житомирської митниці намагались в нічний час по «зеленому коридору» без декларування ввезти на територію України масло „Крестьянское” вершкове виробництва Р.Білорусь у кількості 55 кілограмів та 22 кілограмів вівсяних пластівців на загальну суму 4 390 гривень 55 кілограмів. Вказані продукти харчування митниками також вилучено, а у відношенні винахідливих громадян порушено справи про порушення митних правил за ст. 339 Миного кодексу України.

Найближчим часом рішення по вказаних справах прийматиме суд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...