«Дядя Путін забери солдат!» - на засіданні облради житомирянка зачитала слова свого внука

Євромайдан у Житомирі закінчився. Під стінами ОДА зникли барикади, на площі Корольова склали пункт обігріву. Майдан закінчився, але не зник зовсім. Так в місті майорять державні прапори та блакинто-жовті стрічки, в ОДА ще перебувають одиниці "Правого сектору", а на засіданнях депутатів облради з'явились нові традиції. Свідомість житомирян змінилась...

Щодо змін в облраді, то сьогодні, 12 березня, під час 22-ї, чергової, сесії обласної ради серед ряду питань було прийнято рішення щодо відкритого поіменного голосування та заборони більше одного разу повертатися до розгляду одного й того ж питання порядку денного. Ці рішення депутати обласної ради підтримали більшістю голосів.

Головний посил таких змін у роботі сесії – у забезпеченні відкритості та прозорості діяльності обласної влади. Більше того, поіменне голосування унеможливить фальсифікацій у прийнятті рішень. Адже за депутатів, котрі відсутні на засіданні, ніхто не голосуватиме.

Засідання облради можна дійсно вважати відкритим, так як присутніми є всі бажаючі. Як приклад, сьогодні були учасники самооборони, громадських організацій. Крім того перед прийняттям питань порядку денного депутати заслухали звернення громадськості.

До облради звернувся активіст євромайдану в Житомирі Дмитро Ткачук з пропозицією створення на Житомирщині пунктів для біженців з півдня країни у разі військових конфліктів.

Було звернення й голови Всеукраїнського об'єднання "Майдан" Валерія Загребельного з ініціативою про спільне патрулювання представників самооборони з правоохоронцями в Житомирській області.

Найзворушливішим стало звернення Світлани Мосійчук, яка від імені "Матерів Майдану". Вона зачитала звернення свого внука до сина, який військовозабов'язаний. У повідомленні наголошувалось про те, щоб швидше військові повернулись в рідні домівки, а "Дядя Путін забрав солдат!".

Після цього депутатам роздали картки "люстраційної форми", для проведення люстрації у Житомирі та області.

 

Житомир облрада сесія облради звернення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі