Житомир є учасником міжнародного проекту соціальної інклюзії неповнолітніх

На минулому тижні Житомирським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - безпосереднім учасником міжнародного проекту соціальної інклюзії неповнолітніх, проведено засідання Круглого столу «Моя відповідальність».

Директор Центру Ольга Юрченко поінформувала, що місто Житомир є учасником міжнародного проекту соціальної інклюзії неповнолітніх, до якого також залучені Італія та Молдова.

«Головне завдання проекту - сенсибілізація батьків та  соціальна інклюзія дітей цільових груп щодо попередження потрапляння у ризикові ситуації. В Україні проект діє з жовтня 2013 року», - зазначила О.Юрченко.

Вона також зауважила, що діяльність Центру в цьому напрямку є системною і різноплановою. Соціальна робота проводиться з цільовими групами дітей спеціалізованих навчальних закладів, зокрема, спеціальної школи-інтернату для дітей зі зниженим слухом, школи-інтернату для дітей зі слабим зором; дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - вихованців опікунських, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу; дітей, які мають проблеми із законом та які потребують підвищеної педагогічної уваги. Також без уваги не залишені цільові групи батьків: батьки, які виховують дітей з особливими потребами, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі та  батьки, які схильні до асоціальної поведінки.

Як повідомляють  на сайті міськради, основою соціальної роботи   Центру в рамках проекту є інформування батьків про шляхи захисту дітей від ризикових ситуацій; вироблення навичок міжособистісного спілкування та безпечної поведінки; просвітництво з прав сім’ї та дітей; профілактика помилок у родинному вихованні; корекція стосунків в сім’ї; допомога в навчанні, профорієнтації та працевлаштуванні.     

Житомир є учасником міжнародного проекту соціальної інклюзії неповнолітніх, фото-1 Житомир є учасником міжнародного проекту соціальної інклюзії неповнолітніх, фото-2 Житомир є учасником міжнародного проекту соціальної інклюзії неповнолітніх, фото-3

        

Житомир є учасником міжнародного проекту соціальної інклюзії неповнолітніх Італія Молдова Житомир,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі