“Укрпошта” випустила конверти з сюжетами про місця на Житомирщині, де побував Тарас Шевченко

До 200-річчя поета “Укрпошта” випустила два немарковані конверти з сюжетами про місця на Житомирщині, де побував Тарас Шевченко.

У 1846 році Тарас Шевченко побував на Волині. Відвідав зокрема міста Житомир, Новоград-Волинський, села Кодню, Вільськ. На одному з конвертів зображенно пам'ятник Шевченка в с. Кодні (скульптор В. Нечуйвітер). На іншому – скульптура молодого Тараса Шевченка у м. Новограді-Волинському (скульптор О. Корушко). Випущено і художній маркований конверт. На ньому портрет Тараса Шевченка і рядки з його вірша “Доля” та марка номіналом 2 грн, що відповідає тарифу на пересилку листа вагою до 20 грам у межах України.

Для Житомирщини “Укрпошта” виготовила два спецштемпелі. Вони відрізняються від стандартних додатковим текстом і малюнком. Їх, як правило, використовують тільки в одному поштовому відділенні протягом одного дня. У Житомирі їх застосовували 9 березня 2014 року – в день народження Тараса Григоровича. У 14 відділенні зв’язку у Житомирі цей спецштемпель має такий вигляд: в центрі – портрет молодого Шевченка, зверху по колу напис: “200 років від дня народження”, під портретом – “Тарас Шевченко”. Знизу: “Житомир 10014” і дата: 09.03.2014.

Схожий спецштемпель цього ж дня використовувався й у відділенні зв'язку № 1 м. Новограда-Волинського. Він відрізняється від житомирського тільки написом унизу: “11701. Житомирська обл., Новоград-Волинський”.

Укрпошта Житомирщина Шевченко штемпель
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі