• Головна
  • «Друга ріка» не цурається громадського транспорту в Житомирі та відвертості
фото, відео
10:36, 14 березня 2014 р.

«Друга ріка» не цурається громадського транспорту в Житомирі та відвертості

фото, відео

Учорашній вечір для кількох десятків житомирської молоді запам'ятається яскравими та позитивними емоціями. Адже їм вдалось поспілкуватись з музикантами легендарного українського рок-гурту "Друга ріка".

Завдяки старанням Житомирської Студентської кординаційної ради та за підтримки кав'ярні "Брама", 13 березня, "За філіжанкою кави" зібралась житомирська молодь, аби поспілкуватися із музикантами гурту "Друга Ріка", а саме з барабанщиком Олексієм Дорошенко та клавішником Сергієм Герою. Зустріч допомогла організувати житомирська журналістка та громадський діяч Олена Галагуза.

Як відомо Житомир для цих хлопців давно рідне місто, особливо для Дороша, який є житомирянином і знає всі завулки міста. А перші акорди фронтмена гурту Валерія Харчишина лунали з 12-поверхівки одного із житомирських будинків. Валерій за сімейними обставинами не зміг долучитись до неофіційної зустрічі. Але Дорош та Гера повідали багато цікавих моментів із життя гурту.

З 1996 року, коли сформувалась "Друга ріка" (а починали свою діяльність саме в Житомирі), хлопці не лише разом займаються музикою, але й товаришують, разом рибалять, смажать шашлики і, як стало видно із спілкування, - розуміють один одного з півслова.

Гурт вже давно набув популярності в Україні, тисячні концерти, безліч прихильників та фанаток. Попри це музиканти розповіли, що зіркової хвороби майже не відчули. Дорош їздить громадським транспортом, а Харчишина можна побачити в звичайних супермаркетах. Як діляться спогадами,  прояви зіркової хвороби розвіювали "кулаки" друзів.

Починаючи згадувати про цікаві моменти, музиканти посміхаються та розповідають, що таких моментів було безліч. Дорош з Герою згадують як відмовляла апаратура, ломалася техніка перед виступом, залітала в рот мошкара тощо.
Підсумовують це все фразою: "А взагалі ми прикольні хлопці!".

Своє життя вони не уявляють без музики. Як зазначив Дорош "я більш нічим не займався б", а Гера зізнався, що ще б міг малювати та класти бруківку.

Нинішню ситуацію в країні та дії наших сусідів із Росії музиканти сприймають досить хворобливо. Їм прикро, що постаті влади майже не змінились. І до крісла президента рвуться ті ж набридливі обличчя. Дорошенко зазначив: "Дуже прикро, що російська влада скористалася тимчасовим ослабленням в Україні після революції і оголосила війну, мета якої не просто забрати Крим, а контролювати всю країну. Насправді, ми всі ті двадцять з лишком років думали, що були вільні, але так сталося лише зараз, бо ми повалили режим, хоч і такою ціною. Днями Валерій дзвонив військовослужбовцям в Крим, які сидять у заблокованих частинах і не знають, що відбувається за її межами. Їм дуже потрібна підтримка кожного. Підтримка психологічна. Кажуть, що у них там показує лише М1, тому намагаються дізнаватися новини хоч би з телефонного інтернету. Дуже страшно усвідомлювати, що у 21 столітті маємо таку ситуацію і удар від сусідів-побратимів".

Крім того, музиканти розповіли і про своє бачення благодійності. Нагадаємо, що "Друга ріка" долучилась до проекту "Разом за життя", аби допомогти онкохворим. Музиканти готові допомагати своєю творчістю, але вони не визнають посередників. Лише у випадку, що зібрані кошти дійсно знайдуть свого адресата.

Так само, "Друга ріка" і нарікає на організаторів концертів, які іноді за квитки ставлять приголомшливі ціни. У тому випадку гурт просто відміняє концерт. Така ситуація сталась і ось нещодавно в Івано-Франківську.

Також говіркий Дорош поділився спогадами, як пішов вчитись грі на барабанах, аби не ходити до школи, як репетирував біля пам'ятника Леніну (вже бувшому), як збирався гурт у нього на квартирі. Олексій провів паралелі між Житомиром 1996 і нині. Радий, що в Житомирі є хоч якісь концертні майданчики, де гурти можуть представити себе, бо у 1996 "Друга Ріка" про таке могла лише мріяти.

Дорош радий, що у місті є місця, де розвивається частина культурного і концертного життя Житомира. Крім того, музикант бачить це місто, таким, де можна зустріти свою старість.

Про свої творчі плани гурт поділився, що є безліч нових ідей, пісень і ніхто не збирається зупинятись. Щодо власного бізнесу музиканти особливих планів не мають. Гера поділився, що можливо створить готель для тварин. Про це мріє його дружина, а ще він тоді зможе туди відкомандирувати своїх домашніх улюбленців (звісно жартома).

Наостанок Олексій Дорошенко побажав молоді залишатись такими світлими та прекрасними і ні в якому випадку, ні за яких обставин не вживати алкоголь та наркотики.

Після філіжанки кави під кав'ярнею відбулась фотосесія усіх бажаючих прихильників із музикантами "Друга ріка".

Відео:ZT-GRAD – погляд очевидця

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #друга ріка #за філіжанкою кави #Брама
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...