Прокуратура Житомирщини закликає громадськість до спільної боротьби з корупцією

Прокуратура Житомирської області розробляє низку заходів, спрямованих на утвердження законності, активізацію протидії корупції та налагодження партнерських взаємин із громадянським суспільством.

Відновлення довіри та авторитету до вітчизняної правової системи, насамперед, до органів прокуратури, працівники яких мають стати взірцем, прикладом неухильного додержання закону, є вкрай актуальною вимогою сьогодення.

Прокуратура відкрита для громадськості та готова активно співпрацювати з усіма представниками громадянського суспільства щодо викриття корупційних та інших злочинів. При цьому, посилена робота щодо розгляду звернень та прийому громадян.

Кожен посадовець мусить перебувати під пильним контролем своїх колег та громадськості. Ми закликаємо громадян, які мають інформацію про корупційні дії працівників органів прокуратури області, звертатися за номером телефону довіри (0412) 46-87-49. Уся повідомлена інформація перевірятиметься, незаконним діям таких працівників буде дано належну правову оцінку, а в разі потреби – застосовано відповідні заходи реагування.

Житомир прокуратура телефон довіри
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі