• Головна
  • Журналіст Кіпіані виступить в Адвокаційному клубі
17:00, 13 квітня 2011 р.

Журналіст Кіпіані виступить в Адвокаційному клубі

15 квітня з 10.00 до 18.00 в Житомирі у бізнес-центрі «Імперіаль» відбудеться перше засідання Адвокаційного клубу. Захід реалізовується командою Демократичного Альянсу у рамках програми “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER). За словами, організаторів, адвокаційні клуби - це своєрідна платформа для обговорення різних аспектів адвокації, обміну практичним досвідом впровадження адвокаційних кампаній, поширення успішного досвіду. Крім обговорення проблемних питань, клуби стануть майданчиками для навчання, інтеграції та комунікації.

Планується, що такі ж адвокаційні клуби відкриються ще в 25 інших містах України. На сьогоднішній день перші зустрічі уже відбулися в Івано-Франківську, Одесі, Львові, Вінниці, Дніпропетровську.

Варто відзначити, що ідея створення мережі адвокаційних клубів виникла під час відбору до проекту Академії практичної адвокації. Для участі в Академії обирали по 5 людей з кожного регіону, однак аби поширити програму на усіх учасників відбіркового туру до участі в клубах запросили ще по 25 осіб з області.

Наразі до складу клубу в Житомирі уже запрошені активні громадські дячі міста та області, регіональні лобісти та експерти з проектного моделювання, учасники Академії Практичної Адвокації та апліканти, що не потрапили на проект.

Окрім цього, організатори запросили до співпраці визнаних експертів та фасилітаторів, які допоможуть учасникам клубів у вирішенні найрізноманітніших питань. Зокрема, під час навчання учасники познайомляться з такими інструментами впливу на владу: громадське лобіювання, представництво у суді, інформаційні запити, звернення громадян, експертні дискусії, акції прямої дії, робота з медіа та нові медіа, дебатні статті.

На першому засіданні Адвокаційного клубу в Житомирі експертом виступить відомий український журналіст Вахтанг Кіпіані.

Загалом, адвокація - це система дій, направлена на реалізацію корисних для суспільства ініціатив, шляхом впливу громадськості на владу.

Засідання клубу проходитимуть раз на 1,5 місяців, тому наступна зустріч в Житомирі запланована на 3 червня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...