• Головна
  • Звернення спортивної громадськості Житомирської області
11:00, 14 квітня 2011 р.

Звернення спортивної громадськості Житомирської області

Останнім часом у ЗМІ поширюється суперечлива інформація щодо діяльності Житомирського благодійного фонду «Розвитку фізичної культури і спорту та Олімпійського руху».

У зв’язку з цим вважаємо за необхідне озвучити свою позицію з цього питання.

Головною метою створення фонду є безкорислива діяльність, яка спрямована на надання матеріальної, фінансової, благодійної та іншої допомоги провідним спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, фахівцям галузі, федераціям з видів спорту, дитячо-юнацьким спортивним школам, спортивним клубам, іншим організаціям спортивної спрямованості для розвитку фізичної культури і спорту як дієвого засобу зміцнення здоров’я населення області, організації змістовного дозвілля.

Одним із напрямків діяльності Фонду також є підготовка та забезпечення участі провідних спортсменів області у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів, придбання інвентарю, обладнання для фізкультурно - спортивної діяльності.

Відомо, що можливості бюджетних коштів обмежені і спортивна галузь постійно відчуває необхідність у пошуку додаткових фінансових надходжень. Зі створенням Фонду спортивна громадськість області отримала надію на можливість вирішити чимало проблем галузі фізичної культури і спорту, які роками накопичувались та негативно позначались на результатах роботи.

Вважаємо, що організація Фонду є необхідною справою і заслуговує на всебічну підтримку.

Одночасно звертаємось до організацій, підприємств, бізнесменів, населення області з закликом підтримати Житомирський обласний благодійний фонд «Розвитку фізичної культури і спорту та Олімпійського руху». Ваша підтримка стане вагомим внеском у зміцнення здоров’я населення області, особливо дітей, молоді та підлітків, утвердження спортивного авторитету Житомирщини в державі та на міжнародному рівні. Банківські реквізити Житомирського обласного благодійного фонду «Розвитку фізичної культури і спорту та Олімпійського руху»: Код ЄДРПОУ 37482290, поточний рахунок: 26003150505001, ПАТ «АКБ» КИЇВ»,

м. Житомир, МФО 322498. На благодійні цілі.

Ахметов Р.Ф., учасник Олімпійських ігор, заслужений працівник фізичної культури і спорту України;

Євсеєва І.М., учасник Олімпійських ігор, майстер спорту міжнародного класу;

Сюсюра М.П., директор ДЮСШ з футболу «Полісся», заслужений тренер України;

Самунь Л.С., директор ОШВСМ, заслужений працівник фізичної культури і спорту України;

Самборський М.М., голова ОФСТ «Спартак», заслужений працівник фізичної культури і спорту України;

Кутек Т.Б., кандидат наук з фізичного виховання і спорту, декан факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ ім.. І.Франка;

Крюков А.В., заслужений тренер України;

Кирилович Н.М., голова обласної федерації триатлону, заслужений тренер України;

Ревнівцев Б.О., голова ОФСТ «Україна», заслужений працівник фізичної культури і спорту України;

Марчук К.К., голова ОФСТ «Колос».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...