• Головна
  • Працівники заводу «Прогрес» перекрили дорогу у Бердичеві: люди вимагають зарплату
16:13, 17 березня 2014 р.

Працівники заводу «Прогрес» перекрили дорогу у Бердичеві: люди вимагають зарплату

Початок робочого тижня в Бердичеві ознаменувався «голодним бунтом» працівників машинобудівного заводу «Прогрес», які вже чотири місяці не отримують заробітної плати.

Заборгованість починаючи з листопада, становить близько шести мільйонів гривень, повідомляє «Ріо Бердичів».

Прогресанти ще два тижні тому попередили керівництво заводу, що в разі якщо грошей не буде у вказаний термін, вони вийдуть на вулиці. Час швидко сплинув, і невдоволений люд вийшов за прохідну підприємства, при цьому перекривши рух як на Вокзал, так і в бік Гришковець.

При цьому маршрутні таксі вони пропускали після коротких перемовин з водіями, а решта транспортного потоку стояла в довгій черзі. Частина водіїв побачивши такий стан справ розверталась та маневруючи між машинами, шукала шляхи об’їзду.

Протестувальники відзначили,що останнім часом, працюючи повний тиждень, тобто п’ять робочих днів, вони помітили, що їм нараховується платня, як за три дні, або й менше. Продукція вироблена підприємством вже кудись поїхала, стверджують люди, а грошей за неї немає. До рішуче налаштованих людей вийшло керівництво «Прогресу», в особі Ігоря Щесняка, до якого у мітингувальників було лише одне запитання коли будуть гроші та де уже вироблена продукція та проплати за неї.

Проблема заводу «Прогрес» в тому, що він на себе не заробляє, йому бракує замовлень, відзначив його керівник, нині шукаються нові шляхи збуту продукції.

Працює і заробляє це дві великі різниці. Для нормальної роботи підприємству слід заробляти по сім мільйонів гривень в місяць, а зараз сума ледь набігає до двох-трьох з яких розраховуються за енергоносії, відзначив пан Щесняк.

Раніше підприємство виробляло і збувало свою продукцію на ринках трьох держав - Росії, Білорусії та Казахстану, а нині попит впав, тож наразі шукаються не лише додаткові види продукції, яку могли б виробляти на заводі, а й власне самі покупці. Також під час діалогу з робітниками заводу, з вуст керівника, прозвучав і ще однин варіант виходу з такої ситуації - продаж застарілого обладнання, яке було давно демонтовано, коштами, що надійдуть від його продаж поступово розраховуватись з людьми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бердичів #завод #Прогрес #страйк
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...