Житомирське зерно користується попитом в Швейцарії, Росії, Німеччині та Угорщині

За повідомленням департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, протягом січня-лютого 2014 року всі категорії господарств Житомирщини виробили валової продукції сільського господарства у постійних цінах 2010 року на суму 403,8 млн. грн., або 102,8% до відповідного періоду минулого року.

Окрім цього, сільгосптоваровиробники реалізували 208,1 тис. тонн зерна, що на 21% більше, ніж у січні-лютому 2013 року. Так, було експортовано 201 тис. тонн зерна, а це становить 96,6% від усієї реалізованої продукції. Житомирські зернові потрапили на ринки Швейцарії, Росії, Німеччини та Угорщини. У загальній структурі найбільше реалізовано кукурудзи – 179 тис. тонн та сої – 26,7 тис. тонн.

Минитрактор помогает в ведении сельскохозяйственых работ. Купить минитрактор в Украине можно по доступной цене. Минитрактор это популярная техника, которая широко используется не только для разнообразных сельскохозяйственных работ, но и коммунальными службами, ведь в городах очень кстати пригодятся его скромные габариты и хорошая маневренность. Этот младший брат полноценного трактора имеет массу преимуществ перед ним. Минитрактор более экономен в плане потребления топлива, более легко маневрирует, не требует водительских прав для управления, да и первоначальная сумма на приобретение этого агрегата (даже с учетом покупки навесного оборудования) значительно ниже, чем стоимость полноразмерного трактора.

Житомирщина зернові культури Швейцарія Росія Угорщина Німеччина,валовий продукт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі