Прокурор Житомирщини повідав про стан процесуального керівництва досудовим розслідуванням

У прокуратурі області під головуванням в.о. прокурора області Анатолія Чумаченка відбулося засідання колегії, на якому обговорено стан реалізації прокурорами повноважень процесуального керівництва досудовим розслідуванням.

«Пріоритетом у кримінальному провадженні є додержання конституційних прав громадян та виважений підхід до прийняття доленосних рішень стосовно кожної особи», - зазначив у виступі на колегії виконувач обов’язків прокурора області Анатолій Чумаченко.

З початку впровадження у дію Кримінального процесуального кодексу України органами прокуратури області досягнуто позитивних результатів, а його положення наразі є діючими нормами права, - додав в. о. прокурора області.

«Робота прокурорів як процесуальних керівників спрямована на забезпечення додержання законодавства органами досудового розслідування та повного і неупередженого розслідування», - наголосив заступник прокурора області Сергій Борисенко, який виступив із аналізом наявних проблемних питань.

Він також висловив пропозиції щодо шляхів вирішення існуючих проблем з даного напряму діяльності органів прокуратури.

У роботі колегії взяли участь керівники структурних підрозділів апарату прокуратури області, прокурори районів та прирівняні до них прокурори, повідомляють в прес-службі прокуратури Житомирської області.

Житомир Анатолій Чумаченко прокуратура стан стан процесуального керівництва досудовим розслідуванням
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі