Житомирський університет отримав Гран-Прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності»

Цю нагороду ВНЗ вручили на V Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти–2014», яка вчора розпочала роботу у Виставковому центрі «КиївЕскпоПлаза» та роздала перші нагороди.

У заході взяли участь в. о. першого заступника Міністра освіти і науки Інна Совсун, Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти Лілія Гриневич, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, директор компанії «Виставковий світ» Світлана Рудько, виконавчий директор освітянських заходів компанії «Виставковий світ» Віталій Сокол, представники вітчизняних та закордонних навчальних закладів, освітяни, науковці, студенти та інші.

Лілія Гриневич зачитала привітання в. о. Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова до учасників виставки: «Освіта сьогодні – один з головних напрямів законодавчої діяльності Верховної Ради України. І наше завдання перевести її на новий рівень якості, доступності та ефективності».

Також Голова профільного Комітету ВРУ зазначила, що сьогодні Україна переживає складні часи: «Щойно місяць минув з того часу, коли загинуло багато українців у відстоюванні демократичної України. Ці жертви зобов’язують нас з вами розвиватися, йти далі, міняти освіту, яка змінює світ. Сьогодні, в час агресії, яка відбувається щодо нашої країни, ми з вами розмовляємо і працюємо над освітою. Тому, що від цього залежить, якими виростуть українські громадяни».

За тим в. о. першого заступника Міністра Інна Совсун зачитала привітання Міністра освіти і науки Сергія Квіта і звернулася до освітян з пропозицією якомога ширшої співпраці. Вона повідомила про те, що робитиметься в перші сто днів роботи МОН: «Зміна підходів до управління в системі освіти. Створення нової, сучасної, прозорої системи управління. Створення нових підходів до розуміння того, чим повинно займатися Міністерство, установи в галузі освіти. Особливу увагу ми звертатимемо на впровадження прозорості й публічності. Вже 1 квітня на сайті Міністерства освіти і науки буде запущена он-лайн бухгалтерія, коли  всі банківські операції, які проводяться МОН, будуть вивантажуватися на сайт. Сподіваємося, що тим самим ми подамо приклад для вищих і загальноосвітніх навчальних закладів, щоб так само працювати на нових прозорих засадах. Серед інших ініціатив – скасування бюрократичних наказів, зменшення обсягів звітності навчальних закладів».

Також в. о. першого заступника Міністра гарантувала, що всі випускники Автономної Республіки Крим, які зареєструвалися на зовнішнє незалежне оцінювання, зможуть скласти тестування. «В якому форматі та де саме це буде відбуватися залежатиме від політичної ситуації на той момент», - зазначила Інна Совсун.

Під час урочистого нагородження вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації та установ післядипломної освіти – переможців рейтингового виставкового конкурсу ЖДУ імені Івана Франка отримав Гран-Прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».

«Сьогодні університет отримав диплом лідера наукової та науково-технічної діяльності. Це, я так розумію, одна з найкращих нагород міжнародної виставки, яка свідчить про те, що в університеті проводяться серйозні наукові дослідження, і свідчить про рівень якості освіти, який ґрунтується на науковій діяльності», - каже ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Зауважимо, що ЖДУ імені Івана Франка привіз на «Сучасні заклади освіти–2014» низку наукових проектів, студентсько-викладацьку художню експозицію, яку розмістили у трьох конференц-залах виставкового центру «КиївЕскпоПлаза».

Також професорсько-викладацький склад ЖДУ імені Івана Франка традиційно долучиться до роботи семінарів та круглих столів, на яких презентує досягнення своєї освітянської практики, творчі здобутки педагогічних колективів кафедр університету і окремих науковців в інноваційній модернізації галузі освіти.

Нагадаємо, що П’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014» триває з 18 до 20 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б). Організаторами виставки є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий Світ». У виставці «Сучасні заклади освіти–2014» беруть участь провідні навчальні заклади, наукові установи, методичні центрі, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, фонди, підприємства, бізнес-структури з усіх регіонів України, а також навчальні заклади та представництва з-за кордону. Захід має на меті ознайомити студентів, учнів та їх батьків з умовами вступу до закладів освіти, міжнародними освітніми програмами, а також допомогти абітурієнтам з вибором місця подальшого навчання.

MV_1MV_2MV_3MV_4MV_5MV_6V_4

Житомир ЖДУ ім. Франка Гран-Прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» Саух
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі