На базі Житомирського військового комісаріату створено кол-центр з питань мобілізації

У Житомирі 18 березня відбулася прес-конференція по координації мобілізаційної роботи та допомоги Збройним силам України голови облдержадміністрації Сидора Кізіна та голови обласної ради Віталія Француза з журналістами.

Представники ЗМІ області наголосили на тому, що від населення надходить багато звернень із проханням роз’яснити деякі питання мобілізації, а також щодо потреб військових частин Житомирщини.

На базі Житомирського військового комісаріату створено кол-центр, який цілодобово надає інформацію щодо мобілізації, умов призову, обмежень по віку, допомоги військовим частинам тощо. Кол-центр знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Баранова, 4, каб. 109. Телефони для довідок: (0412) 47-37-15, (063) 687-44-18. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Військовий комісар, полковник Андрій Матвієць повідомив, що сьогодні у державі оголошена часткова мобілізація. Це невійськовий стан, але така мобілізація визначає певні обмеження. Часткова мобілізація для відновлення військової навченості призиває тих громадян, які проходили військову службу, тобто служили в лавах Збройних сил України.

У межах Житомирської області знаходяться потужні військові формування нашої держави, зокрема у Житомирі, Новограді-Волинському та Бердичеві. Наразі особовий склад цих військових частин виїхав до місця дислокації в польових умовах до Херсонської області. Тому ці частини у місцях постійно дислокації укомплектовуються віськовозобов’язаними. У гарнізонах проходять навчання з поновлення військових навичок. Не призиваються особи, які проходили альтернативні навчання, або ж були слухачами військової кафедри.

Нагадаємо, що Верховна Рада 17 березня затвердила указ в.о. Президента України про часткову мобілізацію. У Збройні Сили планується призвати 20 тисяч осіб, ще 20 тисяч - до складу Національної гвардії. Мобілізацію планується провести протягом 45 днів у всіх областях України.

Житомир ОДА облрада Віталій Француз Житомирський військовий комісаріат кол-центр з питань мобілізації
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі