«Марш патріотів» у Житомирі продовжує боротьбу з реєстрацією торгових центрів

Заява Громадської компанії «Маршу патріотів», щодо перереєстрації комерційних структур в місцях їх фактичного місцеперебування не довго очікувала на реакцію.

Комерційні структури відреагували відповідними заявами на низці сайтів. Зокрема, у них було зазначено факт недосконалості законодавчої бази у цьому питанні. Громадська кампанія «Марш патріотів», оприлюднюючи свою заяву, мала на увазі і даний аспект проблеми також.


У зв’язку активісти Громадської компанії наголошують на наступному:

  • По-перше, ситуація з місцем юридичної реєстрації суб’єктів господарської діяльності не за місцем їх фактичного розташування стосується не лише зазначених у нашій попередній заяві центрів торгівлі. А отже потребує прискіпливого моніторингу і перевірки як з боку владних структур, так і громадських активістів. Оновлення владного апарату суспільством очікується не лише у вигляді нових облич, а й нових дій.
  • По-друге, саме спільними зусиллями громадських активістів, влади і, сподіваємось, зацікавлених комерційних структур, дану проблему необхідно донести до законодавців і скорегувати у напрямку інтересів місцевих громад недосконалу законодавчу базу.
  • По-третє, діяльність «Маршу патріотів» у даній ситуації, як і у минулому і майбутньому, є свідченням активної громадської позиції та віддзеркаленням стурбованості громади Житомира і області. І аж ніяк не можна реагувати на нормальну зацікавленість у інтересах українців, як на «інформаційну атаку».


Подальша діяльність у вигляді інформування суспільства, збору підписів чи будь-яких форм місцевого плебісциту отримає розуміння і підтримку.

"Ми маємо позицію комерційних структур та громадських організацій. За допомогою активізації соціальної активності широких верств суспільства маємо почути його думку і думку влади. А це, у
підсумку, має призвести до розширення соціальних програм місцевих бюджетів і взаємовигідного співіснування бізнесу і місцевої громади, а не лише симбіозу бізнесу і влади. Таке наповнення бюджетів призведе до побудови і вдосконалення дитячих майданчиків, спортивних споруд та відродження культурного життя міста" - повідомляють в організації "Марш патріотів".

Нагадаємо, що нещодавно активісти Громадської компанії «Марш патріотів» розповсюдили декілька тисяч листівок, з метою інформування громадськості та підприємців про необхідність невідкладного вирішення питання перереєстрації великих торгових центрів.

Зазначимо, що ще раніше Громадська компанія «Марш патріотів» публічно звернулася до голов Житомирської ОДА Сидора Кізіна та в.о. міського голови - секретаря міської ради Любові Цимбалюк з пропозицією невідкладного вирішення питання перереєстрації великих торгових центрів.

Житомир Житній ринок марш патріотів інформаційний пункт торгові центри перереєстрація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі