У Житомирі обрали найкращих юних читачів-2014

В обласній бібліотеці для дітей 19 березня визначили переможців Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України-2014». Першість вибороли учень 6-го класу Сергій Оцетко (с. Лісівка, Андрушівський район), учениця 7-го класу Аліна Зубар (смт Баранівка) та учениця 8-го класу Олена Креденфер (с. Мала Чорнявка, Ружинський район).

Участь в обласному етапі конкурсу брало 26 учнів 6-8 класів, які представили майже всі райони Житомирщини. Перший відбірковий етап проходив у шкільних, дитячих і сільських бібліотеках (філіях) всіх населених пунктів України. Другий етап проводився в районних (міських) дитячих бібліотеках районних центрів, міст обласного підпорядкування, районах обласного центру. А останній, третій етап вирішив долю переможців області.

Цьогоріч найкращі читачі з усієї України відвідають Фестиваль дитячого читання «Книгоманія», що відбуватиметься в рамках Міжнародного дитячого фестивалю 15-18 травня у Львові.

Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач» проходить з 2002 року. У 2014 році він присвячений творчості Великого Кобзаря, адже саме цього року відзначається 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Одним із конкурсних завдань було написання есе «Один день з мого життя з Тарасом Шевченком». За словами заступника директора з наукової роботи Лариси Мозгової, діти представляють надзвичайно цікаві та оригінальні роботи.

Довідково: Всеукраїнський конкурс дитячого читання є відкритим і проводиться як творче змагання дітей в усіх адміністративно-територіальних одиницях України, де є загальноосвітні навчальні заклади ІІ ступеня та/або бібліотеки. Головною метою конкурсу є заохочення дітей до систематичного читання художньої літератури, а також підвищення соціального значення бібліотек. Під час змагання учасники читають книжки і нотують прочитане у спеціальних щоденниках. Переможцями стають діти, які цікаво та ґрунтовно переказують та аналізують зміст прочитаних книг. Під час фестивалю «Книгоманія» переможцям пропонується насичена програма конкурсів, квестів та інших розваг, а також зустрічі з письменниками.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі