«Корольові» взяли участь в загальноукраїнській громадянській акції «Голос народу»

У Житомирському військовому інституті імені С.П.Корольова Державного університету телекомунікацій було проведено загальноукраїнську громадянську акцію народної солідарності «ГОЛОС НАРОДУ». Акція була організована ініціативною групою студентів житомирських вищих навчальних закладів I – IV рівнів акредитації та проводилася за місцем праці або навчання.
У Житомирському військовому інституті до акції приєдналася велика кількість курсантів та студентів навчального закладу з різних факультетів. Вони тримали Державні Прапори України, прапор інституту та виготовлені власноруч плакати з написами: «Україна єдина» та «Ми за мир».
Організацією та проведенням заходу займалися самі курсанти та студенти, але їх ініціатива була підтримана командуванням військового інституту. На вигуки ведучої, студентки першого курсу Ольги Янчук, «схід», «захід», «північ», «південь», «Крим» – учасники дружно відповідали «Україна єдина!»
На закінчення акції всі учасники піднесено, приклавши руку до серця, виконали Державний Гімн України.
Проведення цього заходу стало символом миролюбства, стійкості та єдності нашої країни, нашого народу.

«Корольові» взяли участь в загальноукраїнській громадянській акції  «Голос народу», фото-1 «Корольові» взяли участь в загальноукраїнській громадянській акції  «Голос народу», фото-2 «Корольові» взяли участь в загальноукраїнській громадянській акції  «Голос народу», фото-3 «Корольові» взяли участь в загальноукраїнській громадянській акції  «Голос народу», фото-4 «Корольові» взяли участь в загальноукраїнській громадянській акції  «Голос народу», фото-5
Корольовці Житомир військовий інститут Корольова акція голос народу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі