Рятувальники застерігали від пожеж мешканців в Андрушівському районі

19 березня представниками Андрушівського районного сектору Управління ДСНС в області спільно з працівниками Червінської селищної ради, сектора цивільного захисту населення райдержадміністрації та соціальними робітниками проведено спільне профілактичне відпрацювання одного з найбільш горимих населених пунктів Андрушівського району – селища Червоне. Даний захід відбувся з метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей, особливо дітей, на них. Адже у минулому році на території даного населеного пункту сталося 6 пожеж, у поточному році – вже 4 пожежі, на щастя обійшлося без жертв.

У ході обстеження рейдовою групою здійснювався подвірний обхід всіх мешканців селища Червоне, зокрема неблагополучних багатодітних сімей, людей похилого віку, одиноких тощо. Фахівцями служби цивільного захисту були виявлені значні порушення правил та вимог пожежної безпеки. Зокрема, порушення правил встановлення та експлуатації пічного опалення, відсутність металевих листів перед топковими отворами, ліжка впритул поставлені до стінок печей, які сильно нагріваються, надмірне складування дров навпроти топкових отворів, грубі порушення правил експлуатації електромережі (скрутки на електродротах, відкриті розподільчі коробки тощо).

Всім мешканцям даного населеного пункту доводились правила безпечної поведінки у побуті та на вулиці, вручалися листівки з інформацією про надзвичайні події, що трапилися на території області. По можливості співробітники ДСНС контролювали та допомагали усунути деякі порушення вимог пожежної безпеки.

Про це повідомляють в У ДСНС у Житомирській області.

До того ж, за ініціативи рятувальників, у селищній раді проведено засідання представників місцевої влади, на якому ініційовано розгляд питання, щодо запобігання загибелі та травмування людей під час виникнення різного роду надзвичайних ситуацій чи подій. Також, перед вихованцями місцевої загальноосвітній школі проведено виступ з проблематики дотримання правил безпечної життєдіяльності і вимог пожежної та техногенної безпеки.

P3180084P3180085P3180101P3180140SAM_0351SAM_0357SAM_0363

Житомирщина Андрушівський район Червоне рятувальники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі