Справедливий Житомир: для кого Чумаченко «чума»?

Згадуючи останні події біля стін ОДА, автомайдану та ДемАльянсу, які завзято пікетували першого заступника прокурора області А.І.Чумаченко. Невдоволення перейшло через край.

Активісти аргументували, що Чумаченко є корупціонером і “чумою” для народу. Поцікавившись у активістів, чому вони так вважають, ті не змогли тактовно дати відповідь.

Дивно, що народ вимагає відставки не всіх, хто перебував при владі Януковича, а вибірково, лише окремих осіб. Це напевно пов'язано з "повною люстрацією"?!

 Але давайте згадаємо, що завдяки так званій “чумі” вдалось зберегти зелені насадження на території Житомирського Ботанічного саду. Саме з ініціативи Чумаченко, забудовникам та тодішній владі не далось звести ще одиного “металевого  монстра” мережі “Епіцентр”.

У 2013 році перший заступник прокурора Житомирської області А.І.Чумаченко виступив  ініціатором вирішення питання щодо незаконної зміни структури Житомирського Ботанічного саду національного агроекологічного університету.

Чи відмову від “Епіцентру” та стійку позицію Чумаченко можна вважати тією “корупцією”, про яку так стурбовано говорять  активісти?

Сьогодні Редакція сайту отримала  копію листа від ректора  Житомирського національного агроекологічного університету В.М.Микитюка, який звернувся до голови Житомирської обласної адміністрації Кізіна С.В. та громадськості. Лист проливає істине світло на постать Чумаченка.

фото
фото

Виходячи з вище сказаного, можна зробити висновки, що кандидатура А.І.Чумаченко є комусь вкрай невигідною. Можливо це відгуки від забудовників “Епіцентру”,  а можливо є добродії, яким А.І.Чумаченко заважає?

Можна припустити, що відповіді на ці питання ми невдовзі дізнаємось...

 

Довідково:

ЧУМАЧЕНКО
Анатолій Іванович

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ПРОКУРОРА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Випускник 1991 р. 
 
Старший радник юстиції

Народився 21 вересня 1965 р. в с. Нова Гребля на Черкащині у родині Івана Федоровича та Тетяни Єлисеївни Чумаченків. В сім’ї дітям змалечку прищеплювали повагу і любов до праці. Не шкодували сердечного тепла своїм учням і шкільні вчителі. Тому, закінчивши середню школу, Анатолій був переконаний, що піде туди, де є можливості відстояти справедливість. Остаточно вирішив, що здійснити це можна у юриспруденції вже після дворічної армійської служби, яку проходив у складі Радянських військ у Німеччині.
Так Анатолій Чумаченко свідомо обрав собі фах. Вступивши у 1987 р. до Харківського юридичного інституту ім. Ф. Е. Дзержинського, Анатолій не витрачав час на сумніви та своєрідне «приміряння» до майбутньої професії, бо мав тверде переконання, що це справа його життя.
Глибокі знання, якими володіли професори В. Я. Тацій, В. В. Сташис, В. В. Богуцький, В. І. Касинюк та інші викладачі, сповна передавалися студентам, що зобов’язувало їх також бути такими ж добросовісними і в навчанні. Принаймні, Анатолій Іванович вважає, що цю рису – добросовісне ставлення до роботи – він набув ще у студентські роки.
Після закінчення навчання влітку 1991 р. А. Чумаченко прийшов працювати стажистом до прокуратури м. Васильків Київської області, згодом (липень 1992 – жовтень 2000 рр.) – слідчим прокуратури Броварського району Київської області.
З листопада 1998 по березень 2000 р. А. І. Чумаченко працював старшим прокурором відділу, а потім – управління нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органами прокуратури Головного управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства Генеральної прокуратури України.
Згадуючи свої перші кроки становлення як прокурора, Анатолій Іванович вважає, що йому з перших днів таланило на мудрих і професійних старших колег. Таких, як прокурори Броварського району Київської області В. Т. Гавриленко та Л. Р. Грицаєнко, прокурор м. Києва М. О. Гарник. Особливу роль у професійному становленні відіграла зустріч з М. О. Потебеньком. Михайло Олексійович, ще перебуваючи на посаді прокурора Київської області, звернув увагу на кмітливого молодого слідчого Анатолія Чумаченка. І не помилився, бо вже через декілька років, обіймаючи посаду Генерального прокурора України, М. О. Потебенько рекомендував його на першу самостійну відповідальну посаду – заступника прокурора області. За довіру А. Чумаченко і понині вдячний, намагаючись щоденно підтверджувати своє серйозне ставлення до роботи. За досягнуті здобутки отримав нагороду – Подяку Генерального прокурора України з врученням нагрудного знаку «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури України» ІІ ст.
За неповних десять років Анатолій Іванович піднявся від стажиста районної прокуратури до посади старшого помічника Генерального прокурора України. Перевіреного на професійність і самостійність А. І. Чумаченка у листопаді 2001 р. призначають на посаду заступника прокурора Рівненської області – начальника управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства, а згодом – заступника прокурора Рівненської області, де він попрацював до грудня 2003 р.
У грудні 2003 р. А. І. Чумаченка призначають на не менш відповідальну посаду – начальника управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України. У серпні 2004 р. нове призначення – на посаду першого заступника прокурора Житомирської області, де й працює дотепер.
Дружні стосунки, наявність єдиної команди, злагодженої роботи колективу Анатолій Чумаченко вважає визначальним у своїй діяльності. Щоразу, обіймаючи нову посаду, Анатолій Іванович починає із формування у підлеглих почуття спільної відповідальності, командного духу. Такі принципи згуртовують в роботі, є справедливими.
Бути справедливим – головне життєве кредо Анатолія Чумаченка. Ця риса характеру – серед тих, які Анатолій Іванович та його дружина Валентина Василівна намагається виховати у своїх дітей. Їх у подружжя Чумаченків двоє: старший син Андрій – студент Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, та донька – школярка Тетянка.
Чумаченко чума для Житомира прокурор житомирская прокуратура чумаченко и автомайдан
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі