Житомирські студенти доторкнуться до душі

25 березня 2014 року 0 12.00 у читальному залі № 1 IV навчально-лабораторного корпусу ЖДУ імені Івана Франка (вхід з вул. Пушкінська) до Всесвітнього дня поезії за сприяння кафедри теорії та історії світової літератури ННІ філології та журналістики відбудеться свято поезії – «Безсмертний дотик до душі».

У програмі свята: презентація збірки випускника ННІ філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка Михайла Манька «Вірші однієї музи» за участі Романа Бондарчука та Костянтина Омелянчука, а також вільний поетичний мікрофон.

# # #

Всесвітній день поезії – свято, яке встановлене 1999 року ухвалою 30-ої сесії ЮНЕСКО і щороку відзначається 21 березня. Вперше відзначено 21 березня2000 року.

Мета свята: сприяти створенню в засобах масової інформації позитивного образу поезії як справжнього сучасного мистецтва, відкритого людям, а також дати людям можливість задуматися про ту фундаментальну роль, яку поезія відіграє в діалозі між культурами – в діалозі, який є гарантом миру.

На думку Генерального директора ЮНЕСКО Коїтіро Мацуура, поезія – це найважливіше культурне явище, всеосяжна мова, що передає внутрішнє прагнення людини жити разом з іншими і тим самим необхідна для зближення народів. Будучи відображенням і дзеркалом суспільства, поезія – головний засіб самостверждення і дієвий важіль творчості, прогресу та всезагального розвитку. Відтак, поезія допомогає людям жити разом. Вона необхідна для встановлення діалогу між культурами та для гармонійної взаємодії між різними суспільствами. Заохочення поетичної творчості, її поширення та перекладу, на переконання Генерального директора, – це ще один із чинників сприяння культурному різноманіттю, життєво важливе джерело натхнення, відроджуване живою єдністю поета в багатогранних проявах його творчості.

Житомир ЖДУ ім. Франка дні поезії Доторкнутись до душі свято
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі