Українська Міжконфесійна Християнська Місія завітає до житомирських в'язнів

На базі Житомирської виправної колонії (№4) та Житомирської установи виконання покарань (№8) відбудеться виїзне засідання Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі».

26 березня 2014 року представники 12 християнських конфесій, які входять до складу Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» візьмуть участь у виїзному засіданні Місії, яке буде присвячене питанням взаємодії представників релігійних конфесій та адміністрацій пенітенціарних установ по профілактиці самогубств серед засуджених та ув’язнених.

Під час заходу будуть відвідані об’єкти житлової та виробничої зони Житомирської виправної колонії (№4), в тому числі каплиця св. Лонгіна Сотника і місце будівництва церкви Благовіщення Святої Богородиці на території колонії, та сектор для тримання чоловіків, засуджених до довічного позбавлення волі, у Житомирській установі виконання покарань (№8) з розташованою там каплицею преподобного Варлаама Керетського. У клубі Житомирської ВК-4 учасники заходу поспілкуються із засудженими.

Також у Житомирській ВК-4 відбудеться брифінг начальника управління ДПтС України в Житомирській області В.М. Бурака та учасників засідання Української Міжконфесійної Християнської Місії.

Українська Міжконфесійна Християнська Місія Житомир Житомирська виправна колонія №4 засуджені благодійна опіка самогубство,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі