
15:01, 25 березня 2014 р.
На Житомирщині не дозволили виселити сім’ю з двома дітьми-інвалідами
Прокуратура Олевського району, ініціювавши вступ у судовий розгляд справи про виселення сім’ї з двома дітьми-інвалідами, не визнала вимоги позову та наполягла на залишенні його без задоволення.
Позиція прокуратури базувалася на тому, що порушено вимоги низки статей Законів України «Про охорону дитинства», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та інших.
До того ж, житло, що стало предметом спору, сім’ї надано у позачерговому порядку, як такій, що має на утриманні дітей-інвалідів, інвалідність яких пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС.
Таке право гарантує Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
Суд визнав законність доводів прокуратури. Сім’я із двома дітьми-інвалідами залишилася проживати у помешканні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:27
19 січня
ТОП новини
Оголошення
12:10, 20 січня
1
12:09, 20 січня
3
12:18, 13 січня
26
