З початку року прокуратурою Житомирської області задоволено 51 звернення громадян

Прокуратурою області підвищено увагу до розгляду звернень громадян, особливо стосовно фактів порушення прав соціально незахищеної категорії – пенсіонерів та інвалідів.

Кожна заява, що надходить до прокуратури області, не лише вивчається у відділі з питань розгляду листів та прийому громадян, а й ретельно розглядається керівництвом прокуратури області.

Про це інформує прес-служба прокуратури Житомирської області.

Зокрема, 25 березня, до прокуратури області звернулася житомирянка Брановицька В.О. із скаргою про неналежний розгляд її заяв органами внутрішніх справ м. Житомира, працівниками прокуратури та з інших питань.

З метою забезпечення об’єктивного розгляду скарги, особисто виконувачем обов’язки прокурора області А. Чумаченком дано розпорядження ретельно вивчити усі викладені факти та наявні матеріали. Також надана вказівка провести перевірки із залученням органів місцевої влади, контролюючих органів, з обов’язковою участю заявниці.

Питання розгляду звернень громадян є важливим напрямом роботи, особливо наразі, коли перед органами прокуратури поставлено невідкладне завдання – відновити довіру громадян до правоохоронної системи.

Довідково.З початку 2014 року до органів прокуратури області надійшло 2 290 звернень, вирішено 1424, з яких задоволено 51 звернення громадян.

Житомир прокуратура звернення громадян вирішення Чумаченко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі