• Головна
  • Житомирський університет співпрацюватиме з Національним антарктичним науковим центром
11:10, 26 березня 2014 р.

Житомирський університет співпрацюватиме з Національним антарктичним науковим центром

Нещодавно Житомирський державний університет імені Івана Франка уклав договір про наукову співпрацю з Державною установою Національний антарктичний науковий центр Держінформнауки України.

Маючи спільний інтерес у співробітництві в галузі наукової та прикладної психології, андрагогіки та дослідженнях навколишнього середовища, документ підписали від ЖДУ імені Івана Франка ректор Петро Саух, а від ДУ НАНЦ директор Валерій Литвинов.

Угодою сторони домовились про наукові та прикладні психологічні дослідження (психологія особистості, андрагогіка, психологія діяльності в особливих умовах); дослідження навколишнього середовища (дослідження біологічних, екологічних систем, природних загроз та техногенних ризиків; застосування новітніх методів і технологій в дослідженнях навколишнього середовища); проведення спільних наукових конференцій з актуальних проблем науки; обмін друкованими працями, а також інформацією щодо можливостей публікацій результатів наукових досліджень.

Підписаний Договір між ЖДУ імені Івана Франка та ДУ Національним антарктичним науковим центром діятиме до 2019 року.

«Перші кроки співробітництва ЖДУ імені Івана Франка з Національним антарктичним науковим центром були зроблені понад чотири роки тому викладачем кафедри педагогіки, психології та управління навчальними закладами Оленою Мірошниченко. Вона з 2010 року здійснює психологічний відбір полярників, визначає готовність дослідників до життя в екстремальних умовах, встановлює особливості їх характеру, темпераменту, стійкість до стресів, а також навчає різним вправам на розвантаження, релаксацію. Також на базі нашого університету була проведена конференція, у якій брали участь науковці ДУ НАНЦ. Тому підписання угоди про наукову співпрацю між ЖДУ імені Івана Франка та ДУ Національний антарктичний науковий центр цілком логічний і очікуваний крок, який чітко окреслює наукові та правові основи спільної діяльності», - каже ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

#Житомир #ЖДУ ім. Франка #Національний антарктичний науковий центр #співпраця #Петро Саху
Оголошення
live comments feed...