• Головна
  • Сайт 0412 запускає ексклюзивний проект «Люстрація по-житомирськи»
проект
17:05, 26 березня 2014 р.

Сайт 0412 запускає ексклюзивний проект «Люстрація по-житомирськи»

проект

Кінець лютого 2014 року став для Житомира (як і для всієї країни) доленосним. Активізація, пік та напруження на житомирських Майданах був наймасовішим та найрішучішим. 
Весняне ж пробудження корінних змін у владі Житомирщини настало вже з березня, коли з’явились нові очільники Житомирської облради та ОДА.
На повний голос пролунав заклик до «Повної люстрації» та «Закону для всіх». І ось тут воістину постала незвідана раніше «люстрація».

Наскільки доцільно та справедливо проходить люстрування в Житомирі, подивимось на яскравих прикладах.

Сайт міста Житомира 0412.ua підготував ексклюзивний проект "Люстрація по-житомирськи".
Тут кожен зможе познайомитись з істинними обличчями житомирської влади.
Лише факти та біографія про депутатів, чиновників, посадовців, найпалкіших активістів Житомирщини.
Покладаючись на це, вирішуємо наскільки ж раціональною є люстрація в Житомирі. Також кожен зможе довідатись про минуле та сьогодення людей, які зараз за кермом влади.

Сайт 0412 запускає ексклюзивний проект «Люстрація по-житомирськи», фото-1

Кадрові зміни в усіх державних управліннях області та районів тривають нині. Усіх корупціонерів та «зловживачів» чиновницькими кріслами замінюють нові «справедливі» та «чесні»  – ось вона велика віха 21 століття для Житомира.
Хоча дивлячись зі сторони простого пересічного, можна побачити вкрай цікаву картину – маніпуляції пересування чиновників з одного нагрітого крісла в інше. Наглядним прикладом стала люстрація у міській раді. У новий обраний міськвиконком потрапили майже усі, хто там і був. Звісно, професіоналізм, провірений роками та справами, не можна замінювати будь-ким. Адже міський апарат має працювати ефективно і в першу чергу на користь міста. На жаль, не всі депутати міськвиконкому  можуть похвалитись ефективністю своєї роботи.  Проте якимсь чином вони обійшли люстрацію. Дивним лишилось те, що цей факт житомиряни, які стурбовано відстоювали зміни, наче  й не помітили. А «новий» міськвиконком зробив вигляд, наче й дійсно він новий.

Тож слідкуємо разом за виконанням ВИМОГИ №2 - ЛЮСТРАЦІЯ.

#Житомир #люстрація #житомирська міськрада #житомирська облрада #ОДА #прокуратура #УМВС #СБУ #Сухомлин,
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...