У День театру Житомир дивуватиме святковим тетралізованим дійством

27 березня - міжнародний День Театру. У цей день всі театри світу святкують свій "день народження".

З нагоди70-річчя створенняЖитомирськогоакадемічного українськогомузично-драматичноготеатруім.І.Кочергита МіжнародногоДнятеатру,вЖитомирі відбудеться святкове тетралізоване дійство«На біс».

l7ex77y9Tog

Працювати у професійне свято для театралів є за щастя. Жити сценою, відчуттям кожного сантиметру зали та розмаїттям лаштунків - ось це неможливо зіграти, театрали просто це відчувають.

Творчийколективжитомирськогоакадемічного театрунамагаєтьсяпримножувати своїхудожні досягнення,віддано служитисвоєму покликаннюі піднестинаштеатрдо рівнясвітового.

Завдячуючи уже давно відомим іменам в Житомирі як директору театру Наталії Ростовій, художньому керівнику, режисеру Наталії Тімошкіній, режисеру Петру Авраменку та видатним житомирським театралам у самому серці нашого міста є паралельний всесвіт драм, комедій та життя.

Сайт 0412  щиро вітає артистів, співробітників театру та поціновувачів високого театрального мистецтва зі святом!

Довідка:

Житомирський обласний український музично-драматичний театр заснований і розпочав свою роботу 1944 року.

Від 1966 року він розташовується у новозбудованій функціональній будівлі на центральній площі Житомира, що стало значною подією в культурному житті міста й історї театру та Житомира.

Починаючи від 1968 року на тривалий і плідний період театр очолив Народний артист України В.П. Толок. Його відомі вистави: «Зачарований вітряк» М. Стельмаха, «Камінний господар», «Лісова пісня» Лесі Українки, «Ярослав Мудрий» І. Кочерги, «Пора жовтого листя» М. Зарудного, «Весілля в Малинівці» Л. Юхвід.

Вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва зробили працівники Житомирського обласного українського музично-драматичного театру Народний артист УРСР П. Кукуюк, н. а. УРСР В. Нестеренко, н. а. України Н. Гурська, з. а. України Л. Литовка, В. Берелет, М. Шекера, А. Медвєдєв, н. а. України В. Яременко .

У 1981 році до святкування 100-літного ювілею українського драматурга Івана Кочерги постановою Ради міністрів УРСР театру присвоєно його ім'я.

Два роки назад у професійне свято театр отримав статус "академічного" та став третім у Житомирі з таким присвоєнням (звання "академічного" має хор "Орея", та Театрр ляльок).

Сьогоднів трупіжитомирськоготеатрупрацює66акторів:2народнихартистаУкраїни,6заслуженихартистівУкраїни,13провідних майстрівсцени,16артистівдрамивищої,I іIIкатегорії,3артиставокаліста,16артистіворкестру,10артистівбалету.Це висококваліфікованіхудожникиз багатимтеатральним досвідом.

Творчийколективжитомирськогоакадемічного театрунамагаєтьсяпримножувати своїхудожні досягнення,віддано служитисвоєму покликаннюі піднестинаштеатрдо рівнясвітового.

Житомир міждународний день театру театр Кочерги вистава На біс Ростова тімошкіна Авраменко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі