У Житомирі стартував телепроект «ЄвроУкраїна»

Впродовж телеефіру 26 березня, присвяченого европейському вектору розвитку України, голова облдержадміністрації Сидір Кізін і голова обласної ради Віталій Француз відповіли на запитання громадян Житомирщини, які стосувались різних галузей життя. Дозвонювачів, зокрема, цікавило, які зміни відбудуться у медицині після входження України у європейський простір.

Медицина зміниться, буде запроваджена страхова медицина, каже Сидір Кізін. Але найбільш соціально незахищені верстви населення підтримуватимуться державою. Лікарні за таких умов конкуруватимуть між собою за пацієнтів не тільки медичним обладнанням, рівнем і якістю обслуговування, а й близькістю до людей. Відстань до сільського населеного пункту лікарі “швидкої» мають долати не більше як за 30 хвилин, а от у обласному центрі має надаватися висококваліфікована спеціалізована допомога. За словами очільника області, найближчим часом (після сесії обласної ради 10 квітня) планується ще декілька мільйонів гривень виділити на завершення вже на 90% готового кардіологічного центру, що дасть можливість у Житомирі робити операції на серці. У цьому закладі є сучасна апаратура, спеціалісти пройшли підготовку за кордоном.

Щодо розвитку дорожнього господарства йшлося про те, що для ремонту доріг будуть виділятися певні кошти. Попри складний фінансовий стан, попри те, що дороги мають будуватися за сучасними технологіями, що потребує чималих вкладень, поступово наші автошляхи будуть змінюватися на краще.

Під час ефіру прозвучало питання про відродження чи будівництво аеропорту у Житомирі. За словами Сидора Кізіна, наш обласний центр, який відділяють від Києва 130 кілометрів, знаходиться в зоні тяжіння великих міжнародних аеропортів «Бориспіль» та «Жуляни», отже, особливої потреби у створенні потужного аеропорту у Житомирі немає. Але якщо є інвестори, сподвижники цієї справи, то влада готова співпрацювати.

Євроінтеграція, висловили своє занепокоєння телеглядачі, передбачає замороження деяких соціальних виплат. Сидір Кізін зауважив, що зменшення фінансування за деякими соціальними програмами не позначиться на соціально вразливих верствах населення.

Велика увага буде приділятися тим програмам, які мали корупційну складову. Адже не секрет, що великий відсоток коштів розкрадався і опинявся в кишенях можновладців. Про це інформує прес-служба облдержадміністрації.

 

Житомир телепроект «ЄвроУкраїна» Кізін Француз
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі