У Житомирі виставка «Українські патріоти» підштовхує молодь до національної індентифікації

Сьогодні, 27 березня, у стінах Інституту філології та журналістики ЖДУ ім. І. Франка відбувся круглий стіл “Українські патріоти”. До уваги франківців були представлені постери відомих громадських діячів ХХ століття, які виборювали незалежність держави. 

Організатори заходу, житомирська журналістка Олена Галагуза та громадський діяч з міста Рівного Олег Бурячок та за сприянням Студентської координаційної ради продовжують знайомити студенство Житомира з постаттями національних героїв.

Окрім студентів, у круглому столі взяли участь викладачі, краєзнавці, громадські активісти. Так, викладачка, краєзнавець Марія Володимирівна Масловська відзначила, що виставка може пробудити почуття патріотизму та віру в краще майбутнє країни.

До обговорення виставки долучились і студенти. Студент 2-го курсу Дмитро подякував організаторам за необхідний захід.

Також в обговоренні студенти та викладачі зійшлись на думці, що виховання молоді повністю залишилось без патріотичного навчання. На їхню думку, національне виховання має йти з малечку. Можливо, тоді студенти були б не такими байдужими до того, що діється в країні.

Від активу студентів надійшла пропозиція по кожному діячу представлених постерів провести тематичні вечори та донести ширшій аудиторії істинну історію творення України.

За словами організаторів виставки, основним завданням є спроба привернути увагу молоді до української національної історії початку ХХ ст.  Так, Олена Галагуза наголосила на тому, що для неї було принципово розвивати виставку «Українські Патріоти» у Житомирі. Олена Галагуза також відзначила те, що всі зображені історичні постаті були інтелігентами і несли мудрі думки. Організатори погодились з думками студентів і наголосили, що ця виставка лише краплина в морі до свідомого становлення духу патріотизму в Україні.

Нагадаємо, що виставка проходить під назвою Ukrainian patriots, адже на плакатах зображені обличчя українських патріотів та їхні відомі цитати.Приємністю та приводом гордості для Житомира стало і те, що серед 12 портретів є 2 вихідці з Житомирщини – Тарас Бульба-Боровець та Олег Ольжич.

У ЖДУ ім. І. Франка виставку можна буде побачити в 4-у корпусі в стінах Інституту філології та журналістики (2-ий поверх, напроти розкладу).

"Рух" виставки і надалі буде здійснюватись організаторами по навчальних закладах міста Житомира.

Нагадаємо, що вперше виставка була презентована у кінотеатрі "Україна" минулої осені. А з початку 2014 року за сприяння Студентської координаційної ради виставку презентували у ряді навчальних закладів Житомира.

IMG_6474IMG_6479IMG_6480IMG_6481IMG_6484

Житомир українські патріоти виставка ЖДУ ім. Франка студенти Олена Галагуза
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі