У Житомирі розроблено Програму зайнятості населення до 2017 року

На днях на сайті Житомирської міськради з'явився Проект рішення "Про затвердження  Програми
зайнятості населення м. Житомира на період до 2017 року".

Програму зайнятості населення м. Житомира на період до 2017 року  розроблено відповідно до статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статті 18 Закону України „Про зайнятість населення”, постанови Кабінету Міністрів України від 15 жовтня 2012 року № 1008 „Про затвердження Програми сприяння зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць на період до 2017 року”.

У Програмі враховані загальнодержавні та регіональні заходи щодо мінімізації кризових явищ, зростання добробуту населення, забезпечення продуктивної зайнятості, розвитку трудового потенціалу, виходячи з реальної ситуації на ринку праці м. Житомира та умов його формування.

Метою програми є реалізація державної політики у сфері зайнятості, зниження рівня безробіття, а також реалізація законного права громадян на працю, стимулювання заінтересованості роботодавців у створені нових робочих місць, посилення мотивації до праці, підвищення рівня конкурентоспроможності населення, зниження професійно-кваліфікованого дисбалансу між попитом та пропозицією на ринку праці, підвищення ролі заінтересованих у перетвореннях на ринку праці учасників соціального діалогу (об’єднань організацій роботодавців та професійних спілок).

Реалізація Програми покладається на управління праці та соціального захисту населення міської ради,  Житомирський міський центр зайнятості, виконавчі органи міської ради, Житомирське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів,  роботодавців, Федерацію профспілок  міста.

Моніторинг виконання програми здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення міської ради. Структурні підрозділи міської ради, інші виконавці, зазначені у Програмі, повинні забезпечити виконання затверджених заходів та інформувати управління праці та соціального захисту населення Житомирської міської ради про хід виконання заходів до 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом. Управління праці та соціального захисту населення Житомирської  міської ради  здійснює аналіз та узагальнення інформації про хід виконання Програми зайнятості населення м. Житомира на період до 2017 року.

Виконання Програми дасть змогу:

- забезпечення розширення сфери застосування праці шляхом створення нових робочих місць, а отже збільшити чисельність осіб, зайнятих економічною діяльністю;

- зменшити обсяг безробіття, у тому числі серед молоді;

- підвищити мобільність робочої сили на ринку праці, її якість та конкурентоспроможність, зокрема осіб віком від 45 років;

- підвищити якість робочих місць за умовами та оплатою праці у результаті реалізації інноваційно-інвестиційної політики держави;

- зменшити обсяги нелегальної (тіньової) зайнятості;

- підвищити престижність праці за робітничими професіями;

- зменшити відтік  економічно активного населення за кордон.

Міська рада вирішила затвердити Програму зайнятості населення м. Житомира на період до  2017 року  згідно з додатком.

Житомир міська рада проект рішення зайнятість населення період до 2017 року
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі