
фото
09:14, 2 квітня 2014 р.
Житомирському засудженому відвідувачі принесли «казкові» яблука
фото
31 березня співробітникам Житомирської УВП-8 вдалось попередити спробу доставки до зони, що охороняється, забороненої речовини – під час догляду продуктової передачі для ув’язненого Г. особливу увагу працівників привернули яблука. При більш детальному огляді в серцевині яблук були виявлені 4 замасковані колби з речовиною коричневого кольору, дуже схожою на небезпечний наркотик.
Про це 0412 повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.
На місце події прибула слідчо-оперативна група міліції, яка затримала для дачі пояснень громадянку О., що передавала передачу ув’язненому.
Вилучена речовина передана на експертизу, факт спроби передачі до зони, що охороняється, забороненої речовини зареєстрований у відповідності з чинним законодавством України, до Житомирського МВ УМВС України в Житомирській області направлені відповідні матеріали для прийняття рішення.



Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
25 серпня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
15:28
25 серпня
Де жителі Житомира купують нерухомість за кордоном
Новини компаній
13:55
19 серпня
Оголошення
09:38, 17 серпня
13:00, 20 серпня
12:32, 21 серпня
11:22, 24 серпня
26
