
турнір
11:11, 2 квітня 2014 р.
У Житомирі пройде турнір з боксу та кікбоксингу «Небесна Сотня»
турнір
Турнір з боксу та кікбоксингу «НЕБЕСНА СОТНЯ», присвячений пам’яті українських патріотів, які загинули під час акцій протесту в Україні проти злочинної влади Януковича у грудні 2013 – лютому 2014 року, відбудеться в Житомирі 05-06 квітня 2014 року у будинку фізкультури Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» (Старий Бульвар, вулиця Фещенка-Чопівського 10).
Про це повідомляє "Спортивний Житомир".
Організаторами змагань є Житомирська міська федерація кікбоксингу згідно формату патріотично-виховного проекту «Житомирська Слава».
Мета проекту: вшанування українських героїв та виховання на їх прикладі свідомих громадян України, з високими морально-вольовими якостями та духовними цінностями, відданих своїй Батьківщині.
У програмі турніру:
- відкритий чемпіонат Житомирської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з кікбоксингу WAKO серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків;
- змагання з боксу серед школярів.
Планується участь команд з міст Бердичева, Новоград-Волинського, Коростеня, Житомира та Червоноармійського, Житомирського районів Житомирщини, а також гості з міста Києва, у складі яких майстри спорту, чемпіони та призери міжнародних змагань з цього видовищного і мужнього виду спорту.
Початок поєдинків 05 квітня об 15.00; 06 квітня об 11.00.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
25 серпня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
15:28
25 серпня
Де жителі Житомира купують нерухомість за кордоном
Новини компаній
13:55
19 серпня
Оголошення
11:22, 24 серпня
12:32, 19 серпня
20:52, 25 серпня
13:00, 20 серпня
