• Головна
  • Житомирські студенти провели акцію на знак єдності України
флешмоб
13:07, 3 квітня 2014 р.

Житомирські студенти провели акцію на знак єдності України

флешмоб

Студенти Житомирського державного інституту ім. І.Франка 3 квітня провели флешмоб «Єдина Україна», спрямований на збереження єдності України. Акція була ініційована і організована студентським братством університету.

Студенти всіх факультетів вузу вийшли на подвір’я і, взявши аркуші жовтого і синього кольорів, утворили карту України. До них приєднались викладачі вишу на чолі з ректором Петром Саухом.

Звернувшись до учасників заходу, ректор сказав: «Ця акція має надзвичайно велике значення. Нам всім сьогодні хочеться підтвердити, що ми єдині. Патріотизм, як і честь, пронизує душу людини. Від того людина стає міцнішою, з вірою в перемогу».

Петро Саух висловив гордість тим, що сьогодні більшість акцій проводиться саме студентською молоддю: «Це свідчення того, що в нашому університеті завжди панував дух патріотизму, дух інтелігентності, незламності».

Студенти Житомирського державного університету ім. І.Франка участю в акції продемонстрували єдність України. Наш народ єдиний, незалежно від переконань, мови, релігії.

«Ми хочемо висловити підтримку людям, які залишаються зараз у ці тяжкі часи в Криму підтримати Збройні Сили України. Ми виступаємо за єдність України, за Україну з Кримом, бо це невід’ємна частинка нашої держави», - каже один з організаторів флешмобу, студент інституту іноземної філології ЖДУ ім. І.Франка Микола Дем’янчук.

DSC_0208208DSC_0213213DSC_0218218

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #студентське братство #ЖДУ імені Івана Франка #флешмоб #Єдина Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...