конкурс
17:10, 3 квітня 2014 р.
У Житомирі розпочався мистецький конкурс «Дитя у світі.ХХІ століття»
конкурс
ЖДУ імені Івана Франка спільно з Житомирською єпархією Української Православної Церкви оголосив мистецький конкурс «ДИТЯ У СВІТІ. ХХІ століття».
На початку квітня студентсько-викладацька газета «Універсум» та «Студентське радіо» Житомирського державного університету імені Івана Франка спільно з Житомирською єпархією Української Православної Церкви розпочали мистецький конкурс «ДИТЯ У СВІТІ. ХХІ століття».
До участі в Конкурсі організатори запросили як священиків та парафіян Житомирської єпархії УПЦ, так і студентів, викладачів та співробітників ЖДУ, які вміють фотографувати, малювати, мають свіжий, незаангажований погляд на оточуючу дійсність.
1. Умови та правила мистецького конкурсу
1. Житомирська єпархія Української Православної Церкви, студентсько-викладацька газета «Універсум» та «Студентське радіо» Житомирського державного університету імені Івана Франка розпочинають мистецький конкурс «ДИТЯ У СВІТІ. ХХІ століття». До участі в Конкурсі запрошуються як священики та парафіяни Житомирської єпархії УПЦ, так і студенти, викладачі та співробітники ЖДУ, які вміють фотографувати, малювати, мають свіжий, незаангажований погляд на оточуючу дійсність.
2. Конкурс розпочинається з дня оприлюднення умов Конкурсу (з 01.04.2014 р.)
3. До участі у Конкурсі приймаються як фотографії, так і малюнки, на яких відображена тема Конкурсу «ДИТЯ У СВІТІ. ХХІ століття».
4. Кількість робіт (фотографій чи малюнків) від одного учасника необмежена.
5. У Конкурсі можуть брати участь: священики, парафіяни Житомирської єпархії УПЦ, студенти, викладачі та співробітники ЖДУ.
6. Мистецький конкурс відбувається з благословення та підтримки Його Високопреосвященства, Високопреосвященнійного Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського.
2. Тематичні вимоги до творчих робіт:
- на фотографіях чи малюнках має бути авторське бачення життя дитини у сучасному світі у тій чи іншій формі;
- бажано на конкурс надсилати позитивні, добрі творчі роботи про життя дитини.
3. Технічні вимоги до творчих робіт:
1. Фотографії на Конкурс приймаються у роздрукованому вигляді (мінімальний формат фото – 15х20 см) та у цифровому вигляді (формат jpg. або png.).
2. Малюнки на Конкурс приймаються у будь-якій техніці виконання. Мінімальний формат малюнка – А4. Малюнки, які подаються на конкурс, мають мати цифрову (відскановану) версію.
3. Підпис на творчій роботі (назва роботи, прізвище та ім’я автора, населений пункт або група та факультет) подається разом з роботою, але на окремому аркуші паперу.
4. Підписом на цифровій версії має бути назва творчої роботи.
5. У Конкурсі не можуть брати участь:
- творчі роботи, які взяті з мережі Інтернет;
- творчі роботи, що не відповідають тематичним та технічним вимогам;
- творчі роботи низької якості, деформовані, з дефектами та з високим ступенем стиснення.
4. Порядок проведення конкурсу:
1. Автором творчої роботи може бути священик, парафіянин Житомирської єпархії УПЦ або студент, працівник чи викладач ЖДУ.
2. Творча робота (за умови відповідного формату) подається у прозорому файлі разом із назвою роботи (відповідно п. 3.3).
3. Автори передають творчі роботи священикам своїх парафій, які потім передають їх керівникові воскресної школи при Свято-Преображенському храмі (м. Житомир) ієрею Синюку Миколаю.
4. Студенти та викладачі ЖДУ особисто приносять свої творчі роботи у редакцію студентсько-викладацької газети «Універсум» (навчально-лабораторний корпус № 4, ауд. 215-а, контактна особа Близнюк Андрій).
5. Творчі роботи у Житомирському державному університеті прийматимуться щосереди (з 14.04.2014 р.) на перерві між 1-ою та 2-ою змінами з 13.10 до 14.20.
6. Останній день подання робіт на конкурс – 19.05.2014 р.
7. Вручення нагороди за перше місце у двох номінаціях відбудеться 02.06.2014 р. (про час і місце буде повідомлено додатково)
5. Нагорода
1. Творчі роботи будуть оцінюватись відбірковою комісією Конкурсу у двох номінаціях: «Фотографія» та «Малюнок».
2. Результати Конкурсу будуть оголошені 2 червня 2014 р.
3. Кращі фотографії та малюнки буде розміщено на офіційному сайті Житомирської єпархії, Житомирського державного університету та на сайтах-партнерах.
4. Переможець Конкурсу у номінації «Фотографія» буде нагороджений електронною книгою.
5. Переможець Конкурсу у номінації «Малюнок» буде нагороджений електронною книгою.
6. Правові аспекти Конкурсу
1. Організатори Конкурсу залишають за собою право відмовити у прийомі творчої роботи на Конкурс.
2. Автори фотографій самостійно (до початку Конкурсу) вирішують правові питання з особами, зафіксованими на конкурсних фотографіях, що вони згідні (в письмовій або усній формі) з умовами використання фотоматеріалів в рамках проведення даного Конкурсу. Відповідальність за дотримання цього пункту правил покладається на Автора.
3. Організатори Конкурсу дотримуються захисту прав відображених на фотографіях громадян. Автор, який подає на Конкурс фотографії повинен розуміти, що, у разі виявлення явної незгоди суб'єкта, відображеного на фотографії, з умовами Конкурсу, які передбачають публічну демонстрацію і публікацію фотографії суб'єкта на загальнодоступних носіях, в тому числі в мережі Інтернет, всі фотороботи, на яких розміщена незгідна з умовами особа, підлягають зняттю з Конкурсу. При цьому суб'єкт, не згодний з умовами Конкурсу, повинен підтвердити, що на фотографії зображений саме він.
4. При виявленні факту порушення авторських прав - наприклад, якщо фотографія була відправлена на Конкурс без відома справжнього автора або від імені іншої людини, то ті фотографії, щодо яких було допущено порушення, знімаються з Конкурсу.
5. Організатори Конкурсу залишають за собою право зняти з Конкурсу не тільки ту фотографію, для якої було виявлено порушення, але і всі фотографії, які надійшли від суб'єкта, який вчинив порушення.
6. Організатори Конкурсу залишають за собою право зняти будь-яку творчу роботу з конкурсного голосування, якщо під час проведення Конкурсу стануть відомими будь-які обставини, що вступають у конфлікт з діючими на той момент умовам Конкурсу.
7. Автор, чиї роботи беруть участь у Конкурсі, передає Організатору Конкурсу право на публікацію і публічну демонстрацію творчих робіт Автора, які беруть участь у Конкурсі, в тому числі, в інформаційних і/або рекламних цілях, під найменуванням Конкурсу. Перелік способів публічної демонстрації та публікації включає в себе, але не обмежується вказаним списком: на сторінках сайтів в мережі Інтернет; в інтернет-рекламі; на носіях зовнішньої реклами; на телебаченні; в друкованих виданнях; на рекламних афішах і листівках Конкурсу.
8. Матеріальні компенсації Автору за участь його творчих робіт у Конкурсі та використання їх в інформаційних і/або рекламних цілях Конкурсу не передбачені.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У Кам’янському продають легендарний завод: які потужності має
Новини компаній
17:00
4 жовтня
15:40
4 жовтня
Оголошення
16:28, 2 жовтня
2
21:39, 27 вересня
05:44, 27 вересня
1
live comments feed...