• Головна
  • У Житомирі відбувся підсумковий виступ вихованців школи фігурного катання
фото
09:48, 7 квітня 2014 р.

У Житомирі відбувся підсумковий виступ вихованців школи фігурного катання

фото

Обласний медичний центр здоров’я та спортивної медицини Житомирської обласної ради традиційно щорічно сприяє проведенню в області та місті Житомирі заходів приурочених до Всесвітнього дня здоров’я.

Так у рамках проекту, 6 квітня відбувся підсумковий виступ вихованців школи фігурного катання сезону 2013-2014р.р. Житомирської обласної федерації фігурного катання на ковзанах присвячений до Всесвітнього дня здоров’я.

Захід проводиться за підтримки ТРЦ «Глобал» на базі ковзанки «Глобал ІСЕ». Усі бажаючі змогли подивитись виступи юних фігуристів.

Відвідали захід учнів та вчителів загальноосвітніх шкіл, вихованців та вихователів ДНЗ м. Житомира. Долучитися до проекту і батьки з власними ініціативами упродовж квітня 2014 року (організація «куточків здоров’я» у шкільних бібліотеках, проведення виховних годин, уроків основ здоров’я, відеодемонстрацій, виставок малюнків, анкетувань, спортивних чи мистецьких виступів, вранішників здоров’я тощо) .

Проведення пропагандистської кампанії має за мету широке привернення уваги суспільства до існуючих проблем підлітків та молодих людей, донесення до цільової аудиторії інформації про шляхи їх вирішення, позитивних прикладів розвитку особистості завдяки заняттям спортом, мистецтвом, творчістю, навчанням.

Загалом проект залишається відкритим і громадські організації, студенти та молоді люди, яким небайдужі ідеї здорового життя, які мають особисті цікаві захоплення, досягнення, хочуть поділитися ними з однолітками – можуть стати учасниками просвітницьких заходів.

У Житомирі відбувся підсумковий виступ вихованців школи фігурного катання, фото-1

 Також нагадаємо, що Обласним медичний центром здоров’я та спортивної медицини Житомирської обласної ради ініційовано молодіжний інформаційно-просвітницький, мистецький проект «Рух, здоров’я, краса!», який спрямований на формування в молоді здорового способу життя, загальнолюдських життєвих принципів, профілактику соціально негативних явищ у молодіжному середовищі, створення умов для творчого розвитку особистості, підвищення рівня громадської активності молоді тощо.

Упродовж квітня 2014 року в області проводитиметься інформаційно-просвітницька пропагандистська кампанія з метою популяризації здорового способу життя, активного сімейного відпочинку, розвитку фізкультури і спорту, мистецтва, привернення уваги громадськості до відзначення Всесвітнього дня здоров’я.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #Всесвітній день здоров'я #молодь #відзначення #школа фігурного катання #юні фігуристи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...