
12:01, 7 квітня 2014 р.
Один з найвіддаленіших районів області, Олевський, має нового керівника
4 квітня очільник області представив нового керівника одного з найвіддаленіших районів області. Головою Олевської райдержадміністрації став Віктор Пилипчук.
Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
Віктор Іванович Пилипчук народився 1975 року в Олевську. Закінчив Національний аграрний університет. Весь свій трудовий шлях присвятив Олевщині, працюючи в Білокоровицькому та Олевському лісових господарствах. Останні півроку працював у Державному агентстві лісових ресурсів України.
«Це призначення вважаю не нагородою, а великим іспитом і відповідальністю перед громадськістю Олевського району», - зазначив новопризначений керівник.
За його словами, основні завдання районної влади - реалізація на Олевщині реформаторської політики уряду України, широкий суспільний діалог з представниками громадськості для напрацювання рішень ключових проблем розвитку району.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
11:00
Вчора
18:00
6 травня
Pan-bus розвиває напрямки з Києва: щоденні автобуси до Варшави, Праги та Кракова через Житомир
Новини компаній
17:00
6 травня
ТОП новини
Оголошення
13:52, 4 травня
15:23, 27 квітня
13:03, 4 травня
